Właśnie zakończyłem prace porządkowe w dziale z akcesoriami, w którym możecie dokładnie obejrzeć oficjalne i licencjonowane akcesoria związane z pierwszym PlayStation oraz przeczytać ich historię. Zmiany polegały głównie na doprecyzowaniu niektórych tekstów, wymienieniu w razie potrzeby praktycznie wszystkich zdjęć na nowe oraz uporządkowaniu wszystkiego wizualnie. Największe zmiany zaszły w następujących wpisach.

[SLEH-00007] G-Con45 / GunCon – dodałem nowe zdjęcia opakowania pistoletu sprzedawanego bez gry, wymieniłem wszystkie pozostałe  zdjęcia we wpisie na nowe, dodałem wzmiankę o złotej wersji GunCon.

[SLEH-00012] The Glove / Rękawica – dodałem zupełnie nowe zdjęcia kontrolera i opakowania.

[SLEH-00020 JoGcon – dodałem zupełnie nowe zdjęcia kontrolera i opakowania

[Inne] Plecak PS one – dodałem zupełnie nowe zdjęcia plecaka i opakowania

Ponadto we wpisach o asciiPad, Specialized asciiPad, neGcon, PocketStation oraz PS one LCD Screen wymieniłem zdjęcia na nowe, posiadające logo Strefy, dokonałem drobnych modyfikacji w tekstach oraz dostosowałem wpisy pod obecny wygląd strony. Wszystkie akcesoria zostały również pogrupowane od najmniejszego oznaczenia do największego.

Tym sposobem kolejny dział na Strefie doczekał się wyraźnego odświeżenia. Pozostało jeszcze kilka, które będę sukcesywnie starał się ogarniać.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze