Credits

O mnie:


BODZIO

strefa_avatarTwórca tego przybytku, który po latach tułania się po różnych serwisach postanowił wreszcie stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą pierwszemu PlayStation, w której rozwój ładuje każdą minutę swojego wolnego czasu. Od kilku już ładnych lat zapalony kolekcjoner najróżniejszych konsol, akcesoriów i gier pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony, choć sprzęty konkurencji w postaci Nintendo czy Sega nie są mu obce. Miłośnik klasycznych platformówek i pierwszych części Medal of Honor oraz Pro Evolution Soccer, który nie pogardzi również ciekawymi grami z innych gatunków.

 

Swoje teksty podesłali także:


MANIFESTO

manifestoGracz z ponad 25 letnim stażem, miłośnik wszelakich gier RPG i – w mniejszym stopniu – strategii. Swego czasu wielki fan gier na PC, jednak od 2003 roku grający wyłącznie na konsolach. Prócz gier kocha również literaturę i dobre (precz z koncernówkami!) piwo. 🙂 Związany z wyrozumiałą kobietą, która jednak skutecznie sprowadza go na ziemię, gdy zbyt dużo czasu spędza przy grach 😉

 


GUMISLAV

gumislavMężczyzna (a raczej duży chłopiec). Żonaty. Dzieciaty (na szczęście tylko jedno). Rocznik 1986 – grzybowy, jakby to powiedziała Agatka z “Poradnika Uśmiechu”. Miłośnik pierwszego PlayStation, szarakiem zwanym, od 1999 roku. Wiele lat romansów z innymi konsolami, w tym marki Sony, uzmysłowiło mi jednak, że nie ma to jak old school. Na strefiePSX od 19 listopada 2014. Zainteresowania: stare gry, muzyka, powieści ryjące banię, małe i powolne ekonomiczne samochody.

 


BMS

bms avatar - CreditsGra nieprzerwanie od 4 roku życia. Wraz z nadejściem 8 generacji konsol stwierdził, że branża kroczy w złym kierunku. W ten sposób wrócił do korzeni, czyli dzisiejszego retro. Oprócz konsol miłuje arcade i flippery. Umysł techniczny, analityczny. Lubi porządek i jakość. Stawia na najlepsze rozwiązania audio video. Poza elektroniką jest entuzjastą motoryzacji. Zdarza mu się odwiedzić tor wyścigowy w roli kierowcy.

Komentowanie wyłączone.