Wraz z obchodami 20 rocznicy pojawienia się na rynku konsoli PlayStation, Sony Computer Entertainment Polska oraz różnego rodzaju portale internetowe zorganizowały cały szereg konkursów, w których można było wygrać jubileuszową konsolę PlayStation 4 “20th Anniversary”. Fani szaraka stanęli na wysokości zadania i internet zalała cała masę naprawdę ciekawych prac, filmików i tekstów, które polecam w wolnej chwili wyszukać i obejrzeć. Mi szczególnie spodobała się jedna z takich konkursowych prac, na którą natrafiłem całkiem przypadkiem, a która według mnie zasługuje na darmową reklamę 🙂 Chyba każdy z nas przeżył i to nie jeden raz taki moment ze swoim szaraczkiem. Autorem tego filmiku jest Maciej Najmoła, z którym próbowałem się skontaktować, ale niestety mi się to nie udało, więc nie wiem czy praca ta dała mu zwycięstwo w konkursie czy też nie. Niemniej mam nadzieję, że autorowi się powiodło. Poniżej możecie obejrzeć efekty jego pracy, a w opisie przeczytać więcej informacji o nim.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Pozostałe

Jeden komentarz

 1. Bodzio

  Maciej Najmoła

  30 stycznia 2015 o 21:34

  Na stronie konkursu benchmark.pl na samym dole, pojawiła się informacja o tym, że: “Laureat konkursu został już wybrany i poinformowany o wygranej. Trwa montaż materiału dokumentującego przekazanie i prezentację nagrody”.
  Żadnej wiadomości nie otrzymałem (nawet w SPAM), tak więc wygrał ktoś inny:) Jednak fakt, że moja praca zyskała takie uznanie z Waszej strony, daje mi dużą satysfakcję. Tworzenie tej animacji wiązało się z dużo większą ilością wspomnień, niż te pokazanie na filmie i to było wspaniałe 😀

  Dzięki jeszcze raz za wsparcie.
  Pozdrawiam czytelników StrefyPSX 😛

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.