Od wczoraj na Strefie świętujemy 20lecie obecności PlayStation w Polsce o czym informowałem we wczorajszym wpisie. Z tej okazji postanowiłem przygotować specjalny konkurs, a właściwie serię konkursów, w których kolejno do wygrania są atrakcyjne nagrody związane z pierwszymi konsolami Sony:

1. Egzemplarz książki “Rewolucjoniści z Sony. Proces tworzenia Sony PlayStation i wizjonerzy, którzy podbili świat gier wideo.

2. Oryginalny kontroler Dual Shock SCPH-110 w wariancie kolorystycznym Island Blue.

3. Nowa, oryginalnie zafoliowana gra na PlayStation 2 pt. Legend of Kay.

4. Kultowe Demo One o oznaczeniu SCED-00816.

5. Nowa, oryginalnie zafoliowana gra na PlayStation 2 pt. Arc Twilight of the Spirits.

6. Nagrodą główną w ostatnim z serii konkursów będzie pierwszy model konsoli PlayStation SCPH-1002, a więc dokładnie taki jak ten który 20 lat temu debiutował w Polsce wraz z oryginalnym, klasycznym kontrolerem, niezbędnym okablowaniem oraz płytą Demo One na start.

Nagrody związane z pierwszym PlayStation pochodzą z mojej kolekcji, natomiast nowe gry na PlayStation 2 zasponsorował nasz niezastąpiony fan jRPG i moderator forum Manifesto.

20lecie_konkurs_nagrody

Zasady zabawy są dość proste, co 2-3 dni na Strefie oraz profilu strony na FB pojawi się informacja o konkursie oraz o tym co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział. W każdym z nich wygrywa jedna osoba o której wyborze zdecyduje szczęście lub jury w składzie ja i ewentualnie Manifesto, w zależności o typu konkursu. Wszystko wyjdzie w praniu, chodzi jedynie o dobrą zabawę i wspólne celebrowanie tego ważnego dla nas jako fanów pierwszego PlayStation wydarzenia. Wysyłka nagród odbędzie się po zakończeniu całej zabawy.


KONKURS #1

Od razu informuję o tym jak można wygrać pierwszą z nagród, a więc wspomnianą książkę pt. “Rewolucjoniści z Sony”, która póki co jako jedyne, rzetelne opracowanie przytacza nam historię narodzin i początków PlayStation. Aby to zrobić wystarczy:

 1. Mieć polubiony profil Strefy na Facebooku.
 2. Polubić post konkursowy i dobrowolnie go udostępnić tak żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o kolejnych wyzwaniach.

Jak widać nie trzeba robić zbyt wiele, ale spokojnie, następne konkursy będą już ambitniejsze. Chodzi mi o to by informacja o nim dotarła do jak największej liczby osób. Jeżeli ktoś nie ma konta na Facebooku to alternatywnie może zostawić w komentarzu poniżej tytuł swojej ulubionej (JEDNEJ) gry na PlayStation i taką osobę również wezmę pod uwagę w wyborze. Konkurs trwa do niedzieli do 20:00. Wyniki i kolejne wyzwanie zostaną ogłoszone w poniedziałek/wtorek.

Oto nagroda główna w tym konkursie:

20lecie_rewolucjonisci_z_sony_nagroda

 

Zwycięzca: Mateusz Hubert Wróblewski

 

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

6 komentarzy

 1. Bodzio

  Deathcoil

  2 lipca 2016 o 12:06

  Konto na fejsie mam tzw. fake więc zostawiam tutaj tytuł jednej z ulubionych gier na PlayStation:

  Diablo.

  Jeśli z takim kontem też można brać udział w konkursie to przy następnym rozdaniu polubię 😉

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   2 lipca 2016 o 12:49

   Następne już będą typowo Strefowe więc obejdzie się bez FB 😉

   Odpowiedz

 2. Bodzio

  Manifesto

  3 lipca 2016 o 12:20

  Zapraszam szczególnie forumowiczów (co najmniej jeden konkurs będzie przeznaczony właśnie dla nich), aczkolwiek, mam nadzieję, że dzięki konkursy zachęcą nowych użytkowników do zarejestrowania się. Świeżutkie, zafoliowane dwie gry 3xA czekają już u mnie na półce na zwycięzców 🙂

  Odpowiedz

 3. Bodzio

  Lothar

  4 lipca 2016 o 17:43

  Super sprawa z konkursami. W następnych wezmę prawdopodobnie udział bo konta na FB nie mam. Zagrałbym w te gry na PS2 🙂

  Odpowiedz

 4. Bodzio

  mariusz391

  5 lipca 2016 o 12:52

  Fajnie że są jakieś szanse dla osób ,,starej daty” którzy nie posiadają kont na żadnym portalu społecznościowym 😛
  Tytuł mojej ulubionej gry:
  Spyro Year of the Dragon

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   5 lipca 2016 o 14:04

   Nie samym FB człowiek żyje, dlatego najuczciwiej brać pod uwagę również komentarze stąd. Niestety spóźniłeś się jeżeli chodzi o ten konkurs bo trwał do niedzieli, ale za moment pojawi się kolejny.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.