Czasy Wielkiej smuty spowodowanej niedostatkiem konsol PlayStation 5 pomału odchodzą w zapomnienie. Sony rozpoczęło właśnie szeroko zakrojoną kampanię marketingową PS5 NA ŻYWO: Przedstawiamy niesamowitość mającą na celu zakomunikowanie światu, że problemy z dostępnością konsol to już przeszłość i od teraz powinny być one dostępne bez większych problemów w sklepach.

W dniu 30 stycznia 2023 roku PlayStation wystartowało z nową kampanią reklamową PS5 NA ŻYWO: Przedstawiamy niesamowitość, za sprawą której Sony chce przypomnieć światu o swojej konsoli. Z tej okazji przygotowano specjalną reklamę, w której konsola PS5, jak i najważniejsze gry Sony z nią związane, przenikają do świata realnego, wzbudzając niemałą sensację.

Jednak na samej reklamie cała akcja się nie kończy. W przestrzeni publicznej – w wielu miejscach na całym świecie – faktycznie zaczęły pojawiać się gigantyczne konsole PS5 oraz artefakty z gier związanych z tą platformą.

Przykładowo dzisiaj, tj. 1 lutego 2023 roku w Białce Tatrzańskiej, ni stąd, ni zowąd pojawił się Czyżoszpon z gry Horizon Forbidden West.

Także w innych krajach zaobserwowano podobne instalacje, dzięki którym hasło PS5 NA ŻYWO faktycznie nabrało dodatkowego znaczenia.

LONDYN

RZYM

KOREA POŁUDNIOWA
korea pd2

Update 08.02.2023

FRANCJA

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w PlayStation
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze