Przez te blisko pięć lat bardzo rzadko mi się zdarzało robić przerwę od Strefy, dzięki czemu w zasadzie co tydzień i częściej, mogliście na stronie zobaczyć jakiś zupełnie nowy materiał. Niestety czasem trzeba odpocząć i od tego co się lubi, w związku z tym postanowiłem sobie zrobić chwilową przerwę od prac nad nowymi materiałami i naładować trochę baterię.

Strefa rozrosła się bardzo przez te lata i chcąc ją ciągle rozwijać muszę stale przeskakiwać na kolejny poziom, a to wymaga coraz więcej czasu, którego niestety nie przybywa. Już teraz prace nad stroną wypełniają mi w zasadzie 90% wolnego czasu, do tego stopnia, że nie pamiętam kiedy dłużej przysiadłem przy konsoli. Niestety cierpi na tym i moja praca i masa innych rzeczy, w związku z czym muszę odpocząć i jakoś sobie to na nowo poukładać, żeby nie zwariować i jak najefektywniej działać. W zasadzie teraz pracuje na kilka etatów – strona, forum, social media, kontakty z ludźmi, prace techniczne, graficzne, gromadzenie źródeł, reklama, zgrywanie filmów do muzeum, nagrywanie filmów na kanał, budowanie bazy sprzętowej, wreszcie najważniejsze – opracowywanie materiałów, a w pojedynkę nie jest to łatwe. Narzuciłem sobie chyba zbyt dużo i muszę to jakoś ogarnąć, w związku z tym krótka przerwa od aktualizacji się przyda, tak żebym chociaż przez jakiś czas miał wolną głowę od Strefy.

Oczywiście jak to prawdziwy Polak, nie tylko z imienia, nie do końca odrywam się od Strefy. Wręcz przeciwnie, czas ten zamierzam wykorzystać na niezbędne porządki na stronie, forum, w social media oraz na udoskonalenie tego wszystkiego i zintegrowanie w jedną całość, tak by potem móc zacząć z górki. Kto był ostatnio na forum ten wie, że wiele się dzieje. Czeka mnie pewnie więcej pracy niż mniej, więc słowo „urlop” czy „przerwa” tu nie bardzo pasuje, ale grunt żebym sobie to jakoś poukładał. Jak ogarnę wszystko to dam znać, a póki co widzimy się na forum.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
Atr3ju
Atr3ju
5 lat temu

Kurna i pomyśleś że następna przerwa będzie w 2023r. 😉
Czas pojechać nad morze, zwiedzić jakiś zamek, pospacerować po górach czy też popłynąć kajakiem.