Jaki laser należy kupić do danego modelu PlayStation?

Laserom do PlayStation na Strefie poświęconych była masa wpisów, w tym wiele poradników, z których można się dowiedzieć m.in. tego jak wymienić takowy laser lub jak spróbować go skalibrować. Na stronie można też znaleźć wpis szczegółowo porównujący różne lasery montowane w poszczególnych modelach konsoli PlayStation. Z racji tego, że nie każdy ma czas przekopywać się przez tyle tekstów, postanowiłem przygotować czytelną infografikę, która w jasny sposób pokazuje jakiego rodzaju lasera należy szukać do konkretnego modelu PlayStation. Od teraz mam nadzieję odpowiedź na pytanie jaki laser potrzebuję do mojej konsoli, okaże się dużo prostsza.

jaki_laser_do_danego_modelu_playstation_new

Warto przeczytać również:

Bodzio

Twórca tego przybytku, który po latach tułania się po różnych serwisach postanowił wreszcie stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą pierwszemu PlayStation, w której rozwój ładuje każdą minutę swojego wolnego czasu. Od kilku już ładnych lat zapalony kolekcjoner najróżniejszych konsol, akcesoriów i gier pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony, choć sprzęty konkurencji w postaci Nintendo czy Sega nie są mu obce. Miłośnik klasycznych platformówek i pierwszych części Medal of Honor oraz Pro Evolution Soccer, który nie pogardzi również ciekawymi grami z innych gatunków.

  • 4 czerwca 2015 at 20:04
    Permalink

    Super naprawdę wszystko, cała „strefa PSX” jest dla mnie na wagę złota, mam już 3 psx’y i walcze o jednego w pełni sprawnego PSX’a SCPH9002 ze względu na sentyment i rozczarowanie ps4 i większością nowo wydawanych gier na konsolę.
    Gorące pozdro dla wszystkich twórców STREFY PSX!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *