Drodzy Strefowicze, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, szczęścia oraz masy pozytywnych emocji nie tylko od święta, ale w każdym kolejnym dniu już nowego roku. Niech w dzisiejszy wieczór konsolę oraz gry zastąpi wyłącznie rodzinna atmosfera, zastawiony stół i wspólne przeżywanie tego wyjątkowego czasu. Mam nadzieję pod choinką znajdziecie stos prezentów, kto wie może nawet związanych z naszą ulubioną konsolą, które sprawią Wam radość.  Koniec roku to również czas noworocznych postanowień, dlatego życzę, żeby każde z nich Wam się spełniło i to jak najszybciej. Wesołych Świąt!

wesolych_swiat

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
Lothar
Lothar
8 lat temu

Ja również przykładam się do życzń. Przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze. Jeśli jest zdrowie to wszystko inne jest łatwiejsze. I nowych starych gier w przyszłym roku.

eloiasia1
eloiasia1
8 lat temu

Dzięki za miłe życzenia, i również życzę dużo zdrówka i samych pozytywnych dni teraz i w nadchodzącym nowym roku i jeszcze raz wiekie dzięki za strefę.

tbxx
8 lat temu

Wesołych Świąt, dla całej redakcji oraz czytelników szarej strefy 😉

Skuderia
Skuderia
8 lat temu

Wzajemnie, zdrowych, kolorowych, wesolych a przede wszystkim rodzinnych swiat! : )

Chudy
Chudy
8 lat temu

Życzę wszystkim z okazji Świąt i w nadchodzącym Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, zdrowia, pogody ducha, wystarczającej ilości wolnego czasu i skompletowania gier, które najbardziej chcielibyście mieć w swojej kolekcji.