Mogliście nie zauważyć, gdyż większość zmian przeprowadzałem głównie wieczorem, ale w ostatnich tygodniach trwały intensywne prace nad usprawnieniem strony i nad zmianą wizerunku Strefy z typowego bloga na bardziej profesjonalny „luk”. Zdecydowałem się na taką zmianę, gdyż uważam że trzeba wyznaczać sobie co jakiś czas nowe cele, a poprzedni motyw strony choć dopracowany w zeszłym roku to jednak był już przestarzały i sporo mnie ograniczał jeżeli chodzi o prezentację treści. Postanowiłem go zmienić na coś bardziej atrakcyjnego i przede wszystkim stawiającego w centrum unikatową treść jaką staram się tutaj publikować. Całość w dużej mierze nawiązuje do tego co już mogliście zobaczyć na Strefie w poprzedniej odsłonie, więc każdy powinien się w miarę łatwo połapać i szybko przyzwyczaić, zwłaszcza że wiele elementów zachowałem. Mam nadzieję owa zmiana to kolejny krok w przód jeżeli chodzi o rozwój serwisu. Oczywiście nie wszystko ma jeszcze finalny kształt, gdyż sukcesywnie będę zmieniał jeszcze kilka elementów, a także powracał do wielu wpisów by je odświeżyć  wizualnie oraz merytorycznie, ale ponieważ będę to robił co jakiś czas, tak by nie miało to wpływy na przygotowanie nowych materiałów, to postanowiłem już teraz zaprezentować to co najważniejsze, a więc sam wygląd całości. Miłego przeglądania zatem.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
Mielony
Mielony
7 lat temu

Nowy layout wygląda bardzo ładnie, ale moim zdaniem brakuje możliwości przewijania w sliderze. Dyskretne strzałki po bokach pojawiające się po najechaniu kursorem jeszcze bardziej usprawnią nawigację. Howgh!

Manifesto
Manifesto
7 lat temu

Strona obecnie zabija wręcz merytoryczną zawartością. Początkowo wydawało mi się tego wszystkiego za dużo ale im dłużej przyglądam się nowemu layoutowi tym bardziej się do niego przekonuję, Wreszcie ktoś, kto pierwszy raz odwiedza stroną będzie miał pogląd na ogół informacji, dzięki podziałowi na najnowsze wpisy poszczególnych kategorii od razu dostrzeże, że na stronie widnieją np recenzje. Muszę przyznać, że odwaliłeś dobrą robotę i dodałeś mi motywacji do napisania kolejnej recenzji 🙂