Mogliście nie zauważyć, gdyż większość zmian przeprowadzałem głównie wieczorem, ale w ostatnich tygodniach trwały intensywne prace nad usprawnieniem strony i nad zmianą wizerunku Strefy z typowego bloga na bardziej profesjonalny “luk”. Zdecydowałem się na taką zmianę, gdyż uważam że trzeba wyznaczać sobie co jakiś czas nowe cele, a poprzedni motyw strony choć dopracowany w zeszłym roku to jednak był już przestarzały i sporo mnie ograniczał jeżeli chodzi o prezentację treści. Postanowiłem go zmienić na coś bardziej atrakcyjnego i przede wszystkim stawiającego w centrum unikatową treść jaką staram się tutaj publikować. Całość w dużej mierze nawiązuje do tego co już mogliście zobaczyć na Strefie w poprzedniej odsłonie, więc każdy powinien się w miarę łatwo połapać i szybko przyzwyczaić, zwłaszcza że wiele elementów zachowałem. Mam nadzieję owa zmiana to kolejny krok w przód jeżeli chodzi o rozwój serwisu. Oczywiście nie wszystko ma jeszcze finalny kształt, gdyż sukcesywnie będę zmieniał jeszcze kilka elementów, a także powracał do wielu wpisów by je odświeżyć  wizualnie oraz merytorycznie, ale ponieważ będę to robił co jakiś czas, tak by nie miało to wpływy na przygotowanie nowych materiałów, to postanowiłem już teraz zaprezentować to co najważniejsze, a więc sam wygląd całości. Miłego przeglądania zatem.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

4 komentarze

 1. Bodzio

  Mielony

  3 kwietnia 2016 o 19:57

  Nowy layout wygląda bardzo ładnie, ale moim zdaniem brakuje możliwości przewijania w sliderze. Dyskretne strzałki po bokach pojawiające się po najechaniu kursorem jeszcze bardziej usprawnią nawigację. Howgh!

  Odpowiedz

 2. Bodzio

  Bodzio

  3 kwietnia 2016 o 20:30

  Nad sliderem jeszcze popracuję bo chcę się pozbyć z niego kilku elementów i zmienić kolor podświetlania. Wspomniane przez Ciebie przewijanie też by się przydało. Wiem, że taki bajer jest dostępny w wersji Pro na który chyba się kiedyś skuszę, ale spróbuję go też tu wprowadzić.

  Odpowiedz

 3. Bodzio

  Manifesto

  5 kwietnia 2016 o 12:59

  Strona obecnie zabija wręcz merytoryczną zawartością. Początkowo wydawało mi się tego wszystkiego za dużo ale im dłużej przyglądam się nowemu layoutowi tym bardziej się do niego przekonuję, Wreszcie ktoś, kto pierwszy raz odwiedza stroną będzie miał pogląd na ogół informacji, dzięki podziałowi na najnowsze wpisy poszczególnych kategorii od razu dostrzeże, że na stronie widnieją np recenzje. Muszę przyznać, że odwaliłeś dobrą robotę i dodałeś mi motywacji do napisania kolejnej recenzji 🙂

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   5 kwietnia 2016 o 15:36

   No nareszcie ktoś zauważył, że coś tu się wydarzyło bo człowiek się stara jak może, a feedback praktycznie żaden. Po pierwszym zdaniu się wystraszyłem, ale po kolejnych uspokoiłem. Faktycznie trzeba się przestawić zwłaszcza na głównej i w kategoriach, ale poprzedni temat bardziej mógł się podobać tym co codziennie wchodzą na Strefę i z niej kierują na forum, a dla tych co wpadali z google lub innych stron mogło się wydawać zbyt pustawo. Nowy temat wygląda lepiej zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Można go łatwo modyfikować i co najważniejsze stawia on w centrum treść. Póki co ostatnio wpisy robiłem tak już pod nowy temat, ale i poprzednie prędzej czy później zaktualizuję. Oczywiście wizualnie wszystko wymagałoby nadania PSXowej otoczki, ale to już przerasta moje możliwości.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.