Tak się jakoś złożyło, że okres wakacyjny to zwykle czas wielkich zmian na Strefie. Nie inaczej jest w tym roku. Korzystając z chwili wolnego czasu udało mi się po raz kolejny zmienić oblicze strony, tak by jeszcze bardziej odpowiadało ono obecnym standardom i było jak najbardziej praktyczne w użytkowaniu. W tym celu zainwestowałem w zupełnie nowy, płatny motyw, który w porównaniu do poprzedniego daje dużo szersze pole do popisu, szczególnie dla takiego laika w kwestii tworzenia stron www jak ja. Zmiany myślę widać na pierwszy rzut oka, ale jednocześnie zależało mi by wzorem minionych odsłon nie były one rewolucyjne, a jedynie ewolucyjne. W związku z tym starałem się zachować poprzedni układ treści, a także wykorzystać większość elementów graficznych, jak logo czy tło, wypracowanych przy okazji zeszłorocznych zmian. Mam nadzieję grubo ponad 20 godzin pracy nad wdrożeniem motywu i dostosowaniem go na potrzeby Strefy opłaci się.

strefa2017
Nowa odsłona strony

Najważniejsze zmiany to:

  • zupełnie nowy motyw premium strony, dający duże pole do popisu w kwestii obróbki
  • zupełnie nowy układ treści na stronie głównej
  • zupełnie nowe wyświetlanie treści w kategoriach
  • możliwość przeglądania zawartości strony z pozycji strony głównej
  • lepsza i mniej natarczywa organizacja social media
  • łatwiejsza możliwość wyeksponowania największych atutów Strefy
  • poprawione działanie i wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych
  • dodanie możliwości przetłumaczenia strony na inne języki w przyszłości

Zmiany objęły nie tylko wymianę motywu strony, ale również porządkowanie i organizację treści, które odwlekałem już i tak za długo. W jej efekcie na stronie pojawiły się zupełnie nowe kategorie, które od teraz dużo bardziej ułatwiają przeglądanie już blisko 250 różnego rodzaju materiałów poświęconych PlayStation, które udało mi się zgromadzić przez te ponad 3 lata działalności strony.

Czas zatem pożegnać stare i powitać nowe!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Strefa
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
szczupi26
szczupi26
7 lat temu

Bodzio po raz kolejny pokazujesz że kochasz to co robisz. Wielkie słowa uznania, trzymaj tak dalej bo Twój portal jest jednym z moich największych internetowych odkryć ever (tak, wiem, niesamowite że trafiłem tutaj całkiem przez przypadek mimo że na RA jestem już kilkanaście miesięcy) i z całego serca polecam go wszystkim swoim znajomym którzy choć odrobinę tęsknią za „tamtymi” czasami.

hankie
hankie
7 lat temu

Strefka wygląda już teraz w ogóle bardzo komercyjnie! Teraz już na pierwszy rzut oka widać moc 🙂