Wyobrażaliście sobie kiedyś jak wyglądałyby największe hity ostatnich lat gdyby wydano je w latach dziewięćdziesiątych na pierwsze PlayStation? Jeżeli tak to możecie już trochę dać odpocząć swojej wyobraźni, a wszystko dzięki pewnemu fińskiemu grafikowi, który skrywa się pod pseudonimem 98Demake. Od jakiegoś czasu na swoim kanale na YouTube umieszcza on bardzo ciekawe filmiki, prezentujące największe hity ostatnich lat w grafice do złudzenia przypominającej gry znane z pierwszej konsoli Sony.

Początkowo 98Demake zajmował się przede wszystkim samymi grafikami, jednak zachęcony przez społeczność szybko postanowił rozwinąć swój koncept i zastąpić stateczne grafiki materiałami filmowymi. Do tej pory na kanale pojawiły się filmy oparte o takie hity jak The Last of Us, Fallout 4, Gran Theft Auto 5, Red Dead Redemption, Dark Souls, Assassin’s Creed i wiele innych. Oto niektóre z nich.

Z każdym kolejnym materiałem widać coraz większe zaangażowanie twórcy w prace nad swoimi filmami. Ostatnie są już w pełni ruchome, a nawet wzbogacone o reprodukcje pudełek z grami. Projekty są coraz śmielsze i ambitniejsze, więc nie pozostaje nic innego tylko obserwować poczynania 98Demake. Oby więcej takich inicjatyw w sieci.

Aby to zrobić wystarczy zajrzeć tutaj:

Oficjalny kanał

Facebook

Twitter

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

2 komentarze

 1. Bodzio

  hankie

  24 sierpnia 2017 o 22:12

  Kurcze, niestety na większość zareagowałem – ‘Oł maj Gad’. Człowiek szybko się przyzwyczają do nieco świeższych technikaliów 😉

  Odpowiedz

 2. Bodzio

  szczupi26

  29 sierpnia 2017 o 05:05

  Animacje AC wyglądają jak robione poklatkowo w garażu, myślę że przynajmniej w tej kwestii byłoby znacznie lepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.