Wyniki konkursu „Rzuć wyzwanie innym”

Od stycznia do końca lutego na naszym forum trwał konkurs w którym można było rzucić wyzwanie innym w dowolnej grze na pierwsze PlayStation, publikując zdjęcia swoich rekordowych wyników i w ten sposób zachęcając innych do ich pobicia. Do tej pory na forum powstało kilka tego typu wątków, poświęconych takim grom, jak Gran Turismo, Gran Turismo 2, Colin McRae Rally 2.0 oraz Crash Bandicoot 3, w których możecie znaleźć najlepsze wyniki Strefowiczów z poszczególnych misji. Mam nadzieję, że to nie koniec. Choć konkurs z nagrodą się już skończył to zabawa trwa dalej, więc jeżeli ktoś chce się pochwalić swoimi wyczynami w dowolnej grze na PSX, to wystarczy wrzucić fotkę w tym miejscu. Więcej informacji o zabawie znajdziecie tutaj.

Spośród wszystkich osób, które od stycznia do lutego dołączyły do zabawy, wylosowałem tę jedną, do której trafi licencjonowana koszulka dla gracza w rozmiarze L, ufundowana przez sklep GoodLoot. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do @JT, któremu gratuluję i proszę o kontakt w celu dogadania wysyłki.

Warto przeczytać również:

Bodzio

Twórca tego przybytku, który po latach tułania się po różnych serwisach postanowił wreszcie stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą pierwszemu PlayStation, w której rozwój ładuje każdą minutę swojego wolnego czasu. Od kilku już ładnych lat zapalony kolekcjoner najróżniejszych konsol, akcesoriów i gier pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony, choć sprzęty konkurencji w postaci Nintendo czy Sega nie są mu obce. Miłośnik klasycznych platformówek i pierwszych części Medal of Honor oraz Pro Evolution Soccer, który nie pogardzi również ciekawymi grami z innych gatunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *