Od stycznia do końca lutego na naszym forum trwał konkurs w którym można było rzucić wyzwanie innym w dowolnej grze na pierwsze PlayStation, publikując zdjęcia swoich rekordowych wyników i w ten sposób zachęcając innych do ich pobicia. Do tej pory na forum powstało kilka tego typu wątków, poświęconych takim grom, jak Gran Turismo, Gran Turismo 2, Colin McRae Rally 2.0 oraz Crash Bandicoot 3, w których możecie znaleźć najlepsze wyniki Strefowiczów z poszczególnych misji. Mam nadzieję, że to nie koniec. Choć konkurs z nagrodą się już skończył to zabawa trwa dalej, więc jeżeli ktoś chce się pochwalić swoimi wyczynami w dowolnej grze na PSX, to wystarczy wrzucić fotkę w tym miejscu. Więcej informacji o zabawie znajdziecie tutaj.

Spośród wszystkich osób, które od stycznia do lutego dołączyły do zabawy, wylosowałem tę jedną, do której trafi licencjonowana koszulka dla gracza w rozmiarze L, ufundowana przez sklep GoodLoot. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do @JT, któremu gratuluję i proszę o kontakt w celu dogadania wysyłki.

Zobacz więcej podobnych artykułów
Zobacz więcej tekstów napisanych przez Bodzio
Zobacz więcej z kategorii Newsy

Jeden komentarz

 1. Bodzio

  Angrama

  24 czerwca 2017 o 20:49

  Wyzwania typu bicie rekordów to jest wisienka na torcie forumowego życia. Jest problem organizacyjny, żeby zebrać w jednym czasie ludzi chcących rywalizować i żeby osób było wiele.

  Z tego co pamiętam, kilka lat temu forum psx***** żyło z garstki bardzo aktywnych pasjonatów. Udzielali się i uczestniczyli w każdym evencie. Wtedy byłem człowiekiem z konkurencji :D, ja to bym się z każdym próbował dogadać, ale na ich stronie nie mogłem się odnaleźć. Wszyscy się znali, a przychodzisz do nich i robisz za powietrze. Nasze forum gdzie się rangi przyjaciela dorobiłem miało większy ruch, więcej userów, jednak nasze kampanie tego rodzaju to było mega porażki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *