Nie mogąc dojść do siebie po wczorajszej eurowizyjnej kiełbasie postanowiłem dziś podleczyć się prawdziwą muzyką. Przy okazji przypomniałem sobie o pewnym kawałku w całości poświęconym naszej ulubionej konsoli i choć na ogół nie słucham takiej muzyki (kompletnie nie moja bajka) to i tak uważam, że warto docenić zamysł autora, zwłaszcza, że tekst utworu bardzo życiowy i widać oparty na faktach 🙂 Na kanale rapera MC Sobieski można znaleźć także inne utwory o tematyce retro, m.in. o Tetrisie czy Contrze w podobnym klimacie. Ot, taka ciekawostka na niedzielny wieczór.

Udostępnij.

Redaktor naczelny i założyciel Strefy, który w 2014 roku postanowił stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą PlayStation, w rozwój której ładuje każdą minutę wolnego czasu. Skryba i odkrywca historii PlayStation w Polsce i na świecie. Kolekcjoner konsol, akcesoriów, ciekawostek i gier, pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
philipo
philipo
11 lat temu

Fajny kawałek, zna ktoś może jeszcze coś w tym stylu ?

Gracz
Gracz
1 miesiąc temu

Nie trawię takiej muzyki, ale tekst ciekawy, chociaż drugi raz bym nie włączył 🙂 Te wstawki z gier w teledysku, to coś za dobrą grafikę mają, ewidentnie emulator był w akcji 🙂

strefapsx.pl
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.