Od wielu lat na Strefie możecie znaleźć pełną i wygodną w przeszukiwaniu bazę wszystkich gier, które zostały wydane w Europie na pierwszą konsolę Sony. Z tego co wiem cieszy się ona dość dużą popularnością z racji łatwego i szybkiego sortowania poszczególnych tytułów oraz kompletności. Przez lata sporo osób zgłaszało się do mnie z prośbą o udostępnienie jej w pliku do pobrania. Miło mi zakomunikować, że od dzisiaj jest to możliwe!

Mam nadzieję baza ta przyda się Wam do ewidencjonowania swoich kolekcji i łatwiejszego wyszukiwania perełek na PlayStation. Możecie z niej korzystać do woli, aktualizować, nanosić zmiany czy poprawki. Z wiadomych względów nie wyrażam jednak zgody na umieszczanie jej (bez mojej zgody) na innych stronach internetowych. Miło mi też będzie jak przesyłając ją dalej podacie zawsze źródło skąd pochodzi.

Miłego pobierania!

Do pobrania – BAZA GIER PAL na PlayStation

TOP201

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
Y2K
Y2K
4 lat temu

WWF WRESTLEMANIA – THE ARCADE GAME
wyszła chyba rok wcześniej – w 1995 r. Oczywiście nie potrafię tego empirycznie stwierdzić, jednak różne źródła to potwierdzają i raczej mało prawdopodobne żeby Acclaim wydało dwie gry WWF w przeciągu miesiąca.