Od wielu lat na Strefie możecie znaleźć pełną i wygodną w przeszukiwaniu bazę wszystkich gier, które zostały wydane w Europie na pierwszą konsolę Sony. Z tego co wiem cieszy się ona dość dużą popularnością z racji łatwego i szybkiego sortowania poszczególnych tytułów oraz kompletności. Przez lata sporo osób zgłaszało się do mnie z prośbą o udostępnienie jej w pliku do pobrania. Miło mi zakomunikować, że od dzisiaj jest to możliwe!

Mam nadzieję baza ta przyda się Wam do ewidencjonowania swoich kolekcji i łatwiejszego wyszukiwania perełek na PlayStation. Możecie z niej korzystać do woli, aktualizować, nanosić zmiany czy poprawki. Z wiadomych względów nie wyrażam jednak zgody na umieszczanie jej (bez mojej zgody) na innych stronach internetowych. Miło mi też będzie jak przesyłając ją dalej podacie zawsze źródło skąd pochodzi.

Miłego pobierania!

Do pobrania – BAZA GIER PAL na PlayStation

TOP201 - Strefowa baza gier PAL dostępna do pobrania!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

2 komentarze

 1. Bodzio

  Y2K

  10 listopada 2019 o 11:21

  WWF WRESTLEMANIA – THE ARCADE GAME
  wyszła chyba rok wcześniej – w 1995 r. Oczywiście nie potrafię tego empirycznie stwierdzić, jednak różne źródła to potwierdzają i raczej mało prawdopodobne żeby Acclaim wydało dwie gry WWF w przeciągu miesiąca.

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   8 grudnia 2019 o 10:52

   Przy najbliższej aktualizacji postaram się to zweryfikować, dzięki.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.