Z racji tego, że nie często się zdarza aby na rynku wydawniczym pojawiła się jakaś książka o PlayStation, to postanowiłem poświęcić jej jeszcze trochę miejsca na Strefie i przygotować dla Was prezentację “Antologii PlayStation” w formie filmiku, który trafił właśnie na kanał Strefy na YouTube. Przypominam, że jej pełną, tekstową recenzję znajdziecie tutaj.

Przy okazji informuję, że na kanale mam zamiar publikować znacznie więcej treści niż do tej pory, więc kto jeszcze tego nie zrobił to zachęcam do zasubskrybowania.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Kanał YouTube

3 komentarze

 1. Bodzio

  mariusz391

  26 stycznia 2018 o 18:42

  Bardzo dobry materiał, co prawda przez cenę i brak polskiej wersji i tak nie zamierzałem kupić, ale taka prezentacja dużo lepiej niż zdjęcia przedstawia rzeczywistą jakość tej książki.
  I przy okazji to właśnie MOJA PSone była (i ciągle jest) w tej Disneyowskiej wersji z Potworami i Spółką, więc akurat ta wersja jest mi doskonale znana 😀

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   27 stycznia 2018 o 12:58

   Dziękuję, pierwszy filmik po przerwie 😉 Co do formy to faktycznie można więcej pokazać poglądowo, choć w recenzji tekstowej można zaś więcej powiedzieć o merytorycznej stronie, więc oba materiały mam nadzieję się fajnie uzupełniają.

   W Polsce kupiłeś to wydanie PS one bo ciekaw jestem?

   Odpowiedz

   • Bodzio

    mariusz391

    29 stycznia 2018 o 15:11

    Tak, w Polsce, a dokładnie w Selgrosie. W tamtych czasach sprzedawali też elektronikę, nie wiem jak jest teraz bo nie byłem tam od lat. Na pewno kosztowała 400 zł, a wziąłem właśnie ze względu na tą płytę z demami, bo normalnie za tyle gołe konsole chodziły w sklepach

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.