Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny prezent dla bliskich lub siebie samego to przypominam, że w ofercie sklepu Good Loot wciąż znajduje się ciekawy zbiór w pełni licencjonowanych gadżetów związanych z marką PlayStation. Oczywiście znajdziecie tam więcej marek, ale z naszej perspektywy wiadomo która jest najważniejsza 😉 Większość przedmiotów z tej kategorii opiera się tematycznie na motywie pierwszej konsoli Sony, więc tym bardziej może to być to idealny prezent dla długoletniego fana PlayStation.

Wszystkie te przedmioty zostały stworzone przez Bioworld Europe i odznaczają się wysoką jakością wykonania, zresztą jak na licencjonowany przedmiot przystało. W mojej ocenie najlepiej z całego asortymentu wypadają – koszulka z symbolami przycisków pada, torba przypominająca wyglądem szaraka oraz przede wszystkim świetnie zaprojektowana i bogata w szczegóły czapka z daszkiem. Co ważne przedmioty te można zobaczyć na żywo w wielu stacjonarnych sklepach sieci Media Markt, Saturn oraz Carrefour, więc każdy sam może ocenić ich jakość i wygląd. Dobry pomysł jak potrzebujemy prezent na już, a przy okazji można zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Oczywiście są one również dostępne w asortymencie kilku sklepów internetowych. Wszelkie informacje na ten temat możecie znaleźć  właśnie na stronie Good Loot.

Jak wiecie jakiś czas temu otrzymałem skrzynię od sklepu Good Loot i od tego czasu trochę zainteresowałem się tematem gadżetów związanych z PlayStation. W kolekcji mam jeszcze sporo innych, kupionych przeze mnie gadżetów i mam nadzieję za jakiś czas się nimi z wami podzielę, wraz ze szczegółowymi informacjami, na które zwłaszcza warto zwrócić uwagę. Póki co jednak myślę jeszcze nad formatem takiej prezentacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

2 komentarze

 1. Bodzio

  G-R-Z-E-C-H

  22 grudnia 2016 o 11:45

  Zastanawia mnie dlaczego na pad nie jest odwzorowany w 100%. Gdzie Logo PS i napisy, które powinny być na środku?

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   22 grudnia 2016 o 13:26

   To była pierwsza rzecz, która mi się rzuciła w oko. Zresztą chyba nawet z @gumislavem na ten temat mówiłem. Faktycznie brakuje tego w padzie i w sumie nie wiem czemu. Powinno to być, to efekt byłby jeszcze lepszy. Myślę, że nie chcieli przedobrzyć z logo, bo już jedno jest obok, albo po prostu ciężko by było na tak małej powierzchni “utkać” napis PlayStation, w związku z czym odpuszczono też logo.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.