O stronie

ikonkako - O stronie

strefaPSX to strona w całości poświęcona mojej ulubionej konsoli, a mianowicie pierwszemu PlayStation. Możecie na niej znaleźć masę encyklopedycznych informacji o PSX, jak i wiele ciekawostek związanych z tą platformą, o których pewnie wielu z Was nie słyszało. No bo gdzie indziej mogliście przeczytać, że nie wszystkie gry na PlayStation miały czarne spody, że na konsoli dzięki specjalnej przystawce można odpalać oryginalne kartridże z Game Boy czy wreszcie, że w Stanach Zjednoczonych istniały szkoły w których do nauki wykorzystywano konsolę PlayStation, wraz ze specjalnym oprogramowaniem? Wydaje mi się, że i w „światowym” Internecie nie łatwo znaleźć takie stężenie informacji na temat konsoli, o której mogło się wydawać napisano już wszystko.

strefa_psx_ciemna_pelne_psxW swojej działalności staram się tworzyć miejsce wyjątkowe pod względem treści i mam nadzieję, że taką właśnie stroną, dla wielu z Was, jest lub będzie strefaPSX. Dużą uwagę staram się zwracać zwłaszcza na historię PlayStation w kontekście naszego kraju i choć nieraz jest ciężko, gdyż merytorycznych źródeł nie ma zbyt wiele, to z powodzeniem myślę udaje mi się od czasu do czasu wypełniać kolejne dziury w tym temacie. W porównaniu do wielu stron, praktycznie każdy swój wpis opieram na własnych materiałach i czy to jest opis jakiejś konsoli, czy dłuższy artykuł czy wreszcie poradnik, staram się go rozbudować o własne fotografie i wszystko przetestować na własnej skórze. Myślę, że 90% treści na stronie to właśnie moje dzieło. Choć prowadzenie takiego serwisu, praktycznie w pojedynkę, nie jest łatwe to myślę z powodzeniem udaje mi się od samego początku, a więc stycznia 2014, dbać by na stronie nie było większych zastojów, a wartość merytoryczna strony wciąż rosła. Cieszę się, że od czasu do czasu również inne osoby wspierają mnie swoimi materiałami i tekstami i mam nadzieję takich ludzi będzie więcej.

forum_button2Oprócz samej strony, strefaPSX dorobiła się również własnego forum, na które również serdecznie zapraszam, a na którym można spotkać masę ciekawych ludzi i podyskutować na tematy niekoniecznie związane z pierwszym PlayStation. Liczba tematów na forum w których można podzielić się swoimi wspomnieniami i wiedzą jest już dość spora i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Polecam również polubienie profilu strony na Facebooku, aby być w stałym kontakcie z tym co się tutaj aktualnie dzieje oraz zasubskrybowanie kanału strefaPSX na YouTube, na którym można znaleźć materiały filmowe związane z PSX oraz ze mną samym, a właściwie z moją kolekcją.

Zachęcam do częstych odwiedzin i współpracy. Jeżeli ktoś chciałby się ze mną skontaktować to w stopce na stronie głównej można znaleźć specjalny formularz kontaktowy. Zresztą można mnie również znaleźć na forum i FB. Piszcie, nie gryzę 🙂 W stopce znajdziecie też inne informacje na temat strony, mnie i tego co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam.

BODZIO

Komentowanie wyłączone.