Dzisiejszy wpis wyjątkowo nie jest związany z PlayStation. Otóż chcę się pochwalić nowym sposobem wyświetlania treści w kategorii “Sprzęt” na stronie głównej. Do tej pory konsole i akcesoria, które trafiały do tego działu można było przeglądać za pomocą rozwijanej listy.

sprzet_zmiana_news_2

Sposób dość wygodny, ale z racji tego, że kategoria ta już się trochę rozrosła nie do końca praktyczny. W związku z tym postanowiłem go trochę zmienić i przerobić na styl graficzny, który jest na pewno wizualnie bardziej atrakcyjny, zwłaszcza dla użytkowników, którzy nie bardzo wiedzą co to DualAnalog czy Arcade Stick. Ponadto trzeba iść trochę z duchem czasu, a nowy sposób wyświetlania treści ułatwi przeglądanie strony na tabletach czy smartfonach. Testowałem na tablo-padzie od WiiU i na pewno operuje się tym dużo wygodniej 🙂 Podobnie wyświetlane są już Ciekawostki i Filmy na stronie. Do tego dojdą jeszcze Poradniki. Co do Bazy gier, to też ulegnie przeobrażeniu, ale o tym dopiero napiszę za jakiś czas.

sprzet_zmiana_news

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

5 komentarzy

 1. Bodzio

  nwc

  8 października 2014 o 22:15

  Pomysł oczywiście na plus, choć jak dla mnie “miniaturki” są zbyt duże, te zaprezentowane we wpisie o wiele milsze dla mojego oka i moim zdaniem łatwiej się je przegląda, bo duże zdjęcia i opis i tak zobaczę jak kliknę w dany sprzęt aczkolwiek jak kto woli.

  Odpowiedz

 2. Bodzio

  Bodzio

  8 października 2014 o 23:31

  No właśnie wahałem się czy nie za duże mi wyszły. We wpisie lepiej wyglądają bo poza tym, że są mniejsze to jest jeszcze prawy panel widoczny cały i nie ma się wrażenia pustki. W wolnej chwili spróbuję przygotować wariant alternatywny.

  Odpowiedz

 3. Bodzio

  Bodzio

  8 października 2014 o 23:51

 4. Bodzio

  nwc

  9 października 2014 o 10:44

  Moim zdaniem lepiej ale może niech inni sie wypowiedzą 😛

  Odpowiedz

 5. Bodzio

  Bodzio

  11 października 2014 o 10:02

  Jak widać chętnych brak, ale zmieniłem na mniejsze ikony bo lepiej to wygląda.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.