Miło mi poinformować, że kolejny wpis na Strefie doczekał się aktualizacji, być może nie dużej, ale na pewno ważnej. Chodzi o artykuł poświęcony kartom pamięci do pierwszego PlayStation, w którym możecie znaleźć wszystkie, oficjalne warianty kolorystyczne kart, jakie ukazały się za życia PSX. Od teraz mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie, gdyż dzięki dzisiejszej aktualizacji udało mi się do bazy dodać brakujące ogniwo w postaci karty pamięci o oznaczeniu SCPH-1020RJ.

memory card scph 1020RJ011 - Jeszcze więcej kolorowych kart pamięci na Strefie!
Memory Card SCPH-1020RJ

O jej istnieniu wiedziałem od dawna, jednak trochę zajęło mi ustalenie, czy to na pewno produkt Sony, a nie jakaś podróbka. Informację tę udało mi się zweryfikować i co ważne zdobyć również jej wyraźne zdjęcia, co wcale nie było proste. Na szczęście dzięki Strefowiczowi – kris92l mamy możliwość ją zobaczyć z bliska. W mojej skromnej ocenie to najbrzydszy wariant kolorystyczny pośród memorek, ale być może na żywo wygląda lepiej. Więcej o niej i innych memorkach przeczytacie tutaj.

Nie jest to jedyna aktualizacja w tym wpisie. Kolejna jest również ważna, a mianowicie chodzi o serię specjalnych memorek, które  wydano okolicznościowo w 1997 roku w specjalnych blistrach. Memorki te posiadają zupełnie inne oznaczenie niż pozostałe karty pamięci i zostały wydane jedynie w Japonii. Do tej pory dysponowałem jedynie ich zdjęciem poglądowym, ale dzięki aktualizacji możecie je już zobaczyć w pełnej krasie pod numerem 20 na wykazie tutaj. Przy okazji nowe zdjęcia otrzymały również memorki SCPH-1020WJ oraz SCPH-1020Y. Tym samym w jednym miejscu udało mi się zebrać 25 różnych wariantów kart pamięci do PlayStation i pod tym względem jest to najpełniejszy wykaz na świecie.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze
3z
3z
6 lat temu

Warto zrobić wpisy o sprzęcie po angielsku, jeśli to rzeczywiście najpełniejsze opisy i zdjęcia na świecie to warto udostępnić to nie tylko naszym rodakom 😉