Niestety, ale w najbliższych tygodniach czas który poświęcam Strefie muszę ograniczyć z różnych względów i w związku z tym odpuścić na chwilę regularne opracowywanie materiałów na potrzeby serwisu. Może nie zawsze to widać, ale prowadzenie tego typu strony i to w pojedynkę kosztuje masę czasu, który do tej pory udawało mi się jakoś wygospodarować, ale niestety kosztem innych aktywności. Uzbierało mi się w związku z tym już tyle różnych zaległości, że na chwilę obecną nie jestem w stanie poświęcić już tyle czasu na pracę by miało to ręce i nogi, a nie chce wypuszczać nic na siłę i bez należnego przygotowania.

W związku z tym od tego momentu aż do 25 czerwca Strefa wkracza na trochę wolniejsze tory. Nie mówię, że w tym czasie się nic nie pojawi, bo być może trochę czasu wygospodaruje w tym nawale spraw, ale na pewno nie będzie tego tyle co do tej pory, tak więc się nie zdziwcie. Na szczęście przez te ponad 3 lata trochę już treści na Strefie natworzyłem, więc jest co czytać i do czego wracać.

Zobacz więcej podobnych artykułów
Zobacz więcej tekstów napisanych przez Bodzio
Zobacz więcej z kategorii Newsy

2 komentarze

 1. Bodzio

  kkk

  26 maja 2017 o 14:54

  Nie ma sprawuchy. Strona jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o szaraku i jest co czytać. Wielkie dzięki za mnóstwo włożonej w nią pracy. Odpoczywaj 😉

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   27 maja 2017 o 13:18

   Cieszę się, że tę pracę widać i ktoś ją docenia. Dzięki za to.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *