Za nami dwa konkursy związane z 20leciem PlayStation w Polsce. Przyszła kolej na kolejne. Tym razem odbędą się one za pośrednictwem forum i oba będą to konkursy wiedzy o PlayStation. Aby móc wziąć w nich udział, trzeba być zarejestrowanym na forum, gdyż tylko wtedy widoczny jest shoutbox na którym zostaną one przeprowadzone.

Konkurs #3

Odbędzie się dzisiaj punktualnie o godzinie 22 na naszym forumowym shoucie. Zadam w nim myślę nie więcej niż 15 pytań związanych z pierwszym PlayStation, na które odpowiedzi możecie znaleźć w tekstach na stronie głównej. Osoba która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie wygrywa i zdobywa punkt. Kto zdobędzie ich największą liczbę wygrywa Demo One wraz z opakowaniem. W przypadku remisu zdecyduje pytanie dodatkowe. Maksymalny czas na odpowiedź to minuta. Można sobie odświeżyć niektóre teksty na Strefie bo pytania będą dość szczegółowe 🙂

444

Konkurs #4

Odbędzie się najprawdopodobniej we wtorek o godzinie 21 na naszym forumowym shoucie i będzie miał identyczną formę jak sobotni konkurs tyle, że pytania przygotuje Manifesto i będą się tyczyły różnych sfer związanych z PlayStation. Zasady takie same jak w konkursie #3, tyle, że tutaj nagrodą w tym konkursie będzie nowa, oryginalnie zafoliowana gra na PlayStation 2 pt. Legend of Kay, zasponsorowana przez Manifesto, który mam nadzieję poprowadzi całą zabawę.

6666

Powodzenia!

Zobacz więcej podobnych artykułów
Zobacz więcej tekstów napisanych przez Bodzio
Zobacz więcej z kategorii Aktualności

2 komentarze

 1. Bodzio

  Bodzio

  9 lipca 2016 o 22:37

  Zwycięzcą konkursu #3 zostaje forumowicz @Spec-chem, który w quizie wiedzy o pierwszym PlayStation zdobył najwięcej punktów. Do niego właśnie trafi Demo One.

  Odpowiedz

 2. Bodzio

  Bodzio

  14 lipca 2016 o 00:03

  Zwycięzcą konkursu #4 zostaje forumowicz @gumislav.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.