Za nami dwa konkursy związane z 20leciem PlayStation w Polsce. Przyszła kolej na kolejne. Tym razem odbędą się one za pośrednictwem forum i oba będą to konkursy wiedzy o PlayStation. Aby móc wziąć w nich udział, trzeba być zarejestrowanym na forum, gdyż tylko wtedy widoczny jest shoutbox na którym zostaną one przeprowadzone.

Konkurs #3

Odbędzie się dzisiaj punktualnie o godzinie 22 na naszym forumowym shoucie. Zadam w nim myślę nie więcej niż 15 pytań związanych z pierwszym PlayStation, na które odpowiedzi możecie znaleźć w tekstach na stronie głównej. Osoba która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie wygrywa i zdobywa punkt. Kto zdobędzie ich największą liczbę wygrywa Demo One wraz z opakowaniem. W przypadku remisu zdecyduje pytanie dodatkowe. Maksymalny czas na odpowiedź to minuta. Można sobie odświeżyć niektóre teksty na Strefie bo pytania będą dość szczegółowe 🙂

444

Konkurs #4

Odbędzie się najprawdopodobniej we wtorek o godzinie 21 na naszym forumowym shoucie i będzie miał identyczną formę jak sobotni konkurs tyle, że pytania przygotuje Manifesto i będą się tyczyły różnych sfer związanych z PlayStation. Zasady takie same jak w konkursie #3, tyle, że tutaj nagrodą w tym konkursie będzie nowa, oryginalnie zafoliowana gra na PlayStation 2 pt. Legend of Kay, zasponsorowana przez Manifesto, który mam nadzieję poprowadzi całą zabawę.

6666

Powodzenia!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Janusz
Załaduj więcej w Newsy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wewnętrzne opinie
Pokaż wszystkie komentarze