Minęło już ponad trzy lata odkąd wystartowałem ze Strefą, pora więc zrobić kolejny krok, a tym mam nadzieję będzie zupełnie nowy, oficjalny kanał strony na YouTube na którym postaram się Was regularnie zabierać w sentymentalną podróż po świecie PlayStation oraz ponad dwudziestoletniej historii tej marki. Oczywiście to właśnie przede wszystkim konsolom ze stajni Sony poświęcony będzie ten kanał, który z czasem mam nadzieję zapełni się masą interesujących materiałów dla fanów PlayStation, tych współczesnych, jak i retrograczy oraz kolekcjonerów konsol, gier i akcesoriów związanych z tą platformą. W porównaniu do dotychczas publikowanych przeze mnie materiałów na YouTube te na nowym kanale nie będą już tłem dla artykułów publikowanych na stronie, ale będą pełnić zupełnie niezależne źródło informacji. Tym samym wszystkie archiwalne materiały wideo przeniosłem na zupełnie inny kanał, który od tej pory będzie stanowił jedynie repozytorium filmów ilustrujących artykuły ze strony głównej.

Pierwszy filmik, który trafia na kanał to symboliczne intro, które oficjalnie rozpoczyna jego działalność i jasno pokazuje jakie korzenie ma Strefa, choć warto dodać, że na kanale nie zamierzam ograniczać się wyłącznie do materiałów związanych z pierwszą konsolą Sony. Prace nad intro trochę trwały, ale jestem bardzo zadowolony z efektu finalnego. Oczywiście to nie moje dzieło, bo jak wiecie lub nie, nie mam do takich rzeczy talentu, tym bardziej dziękuję Maciejowi, który zaoferował się, że je dla mnie wykona. Efekt jego pracy możecie zobaczyć poniżej.

Debiut kanału już zatem za nami, a jaka będzie jego przyszłość? Zobaczymy. Pomysłów mam sporo i jeżeli tylko umiejętności i czas pozwolą to mam nadzieję dołączy on do strefowej “rodziny” jako jej pełnoprawny członek. Chciałbym przenieść na niego część treści ze strony głównej, tyle że w formie wideo, a także stworzyć swoiste muzeum PlayStation, poczynając od PSX, a na PS4 kończąc. Plany zatem ambitne, a co z tego wyjdzie pokaże czas. Najważniejsze, że debiut za mną. Teraz trzeba zakasać rękawki i zabrać się do pracy.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić Was do subskrybowania kanału i pozostania ze Strefą również na YouTube.

Nowy kanał znajdziecie pod adresem: http://www.youtube.com/strefapsx/

 • bodzio logo fb 320x220 - Parę słów o mnie i moja kolekcja 2016

  Parę słów o mnie i moja kolekcja 2016

  Po ponad dwóch latach nadszedł moment na trochę prywaty na Strefie i napi…
Zobacz więcej podobnych artykułów
Zobacz więcej tekstów napisanych przez Bodzio
Zobacz więcej z kategorii Kanał Strefy

2 komentarze

 1. Bodzio

  Atr3ju

  25 lutego 2017 o 23:24

  Jeden retro kanał więcej na liście ulubionych na YT nie zaszkodzi. Czekają nas lajwy nocą ? Jakieś ciekawe filmiki jak na Loading… ? albo takie typu jak Axel pokazuje z przekleństwami ? A może coś w stylu Pencharda który to nie pokazuje facjaty 😉 Napisz coś więcej co będziesz pokazywać na kanale.

  Odpowiedz

  • Bodzio

   Bodzio

   26 lutego 2017 o 20:52

   Na pewno nie będzie przekleństw, bo ja raczej nie z tych, których one bawią. Facjaty raczej też nie będę pokazywał, bo to ma być kanał o PlayStation, a nie o mnie. Nie będzie też streamów, ani lajwów, ani unboxingów, tego co kupuję, przynajmniej na początku. W ogóle mało będzie gier bo tym już się zajmują inni – Ephe, Qdi, Pajdak i lepiej pewnie bym tego nie zrobił. Chciałbym tworzyć materiały ala Archon, ale technicznie jestem noga i pewnie sporo mi zajmie nauka, jak w ogóle to ogarnę. Co zatem będzie, skoro nic nie będzie? Ano będzie, co ma być 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *