Qdi i Jego Historia Gier PlayStation to z całą pewnością jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego YouTube w temacie pierwszego PlayStation. Na sam kanał Qdiego wpadłem praktycznie zaraz po założeniu Strefy w 2014 roku i od tamtego momentu bardzo mu kibicuję. Pamiętam jak cztery lata temu zastanawiałem się czy uda mu się wytrwać w ambitnej próbie zrecenzowania wszystkich gier na pierwsze PlayStation i choć przez lata zamysł ten trochę wyewoluował do próby zrecenzowania każdej gry, tyle że wydanej w Europie, to i tak Qdiemu należą się ogromne słowa pochwały za to, że bez większych przerw wytrwał przy swoim postanowieniu z 2013 roku. Jak wiecie mnie tematy growe mniej interesują, dlatego fajnie że jest ktoś kto poświęca im więcej uwagi i dzięki temu nasze projekty na swój sposób się uzupełniają.

Zakładam, że większość z Was zna już ten kanał, ale jeżeli ktoś jeszcze się z nim nie zapoznał to zachęcam do jego subskrybowania i przypominam, że na Strefie znajdziecie również jego opis i sylwetkę samego autora, a więc Qdiego, która trafiła na strony Strefy w 2015 roku.

Od dzisiaj na Strefie znajdziecie również pełną bazę odcinków Historii Gier PlayStation, którą postaram się aktualizować, a na którą na dzień dzisiejszy, to jest 24 lutego 2018 roku, składają się już 104 odcinki. Odnośnik do bazy znajdziecie nad logo strony obok Strefy Patronów, a także możecie do niej przejść klikając w grafikę poniżej. Miłego oglądania.

historia gier playstation wywiad baner - Baza wszystkich odcinków Historii Gier PlayStation

 

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej od Bodzio
Załaduj więcej w Aktualności

Jeden komentarz

  1. Bodzio

    next THE flex

    24 lutego 2018 o 14:17

    Finally 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.