Kupno konta z grami Steam

Zaczęty przez rnnext1982, Lipiec 23, 2025, 11:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

rnnext1982

Witam co myślicie o odkupieniu konta Steam z grami jest sporo oferowanych takich kont na eBayu  za 200€ można kupić konto z zawartością nawet 300 tytułów ? Właśnie się nad tym zastanawiam  czy warto ktoś z was słyszał o jakich problemach po zakupie takiego konta ? Na co zwrócić uwagę prze kupnem ? Dzięki za pomoc

Morden

Ja bym nie brał. Jeden kupił i dostał raka.
Nowy Singiel - Gamer Pro Max - Już w EMPiKu

hankie

Rak to jedno, ale gorsze - bałbym się że w jakiś sposób przestanie mi to działać.
Wystarczy na Allegro spojrzeć - czasem są komenty, że 'na  konto z grą nie mogę się zalogować, zero odpowiedź, kontakt ucięty'. Wyda się jednak na to kasę...

Uwaga - myślenie starcze - a w sumie nie styknie życia ograć 300 gier, poza tym im więcej mamy tym bardziej 'nie mamy w co grać' ;)

Wawrzino

https://help.steampowered.com/en/faqs/view/7E78-08DB-AC21-CE32
Tyle w temacie. Jak masz luźne 200€ to już lepiej polować na promki i gry rozdawane za darmo, niż dawać je randomowi w necie licząc na legitne konto, które i tak Steam może w dowolnym momencie zbanować

SALADYN

Cytat: Wawrzino w Lipiec 23, 2025, 13:59
Jak masz luźne 200€ to już lepiej polować na promki i gry rozdawane za darmo, niż dawać je randomowi w necie licząc na legitne konto, które i tak Steam może w dowolnym momencie zbanować

Te gierki na koncie to pewnie też jakaś taniocha nakupowana na promkach i naklepana z rozdawnictwa byle hurtem żeby dobrze wyglądało.

alf

Odsprzedawanie kont (typu Steam albo PlayStation) jest niezgodne z regulaminem dostawców tych usług. Jeżeli administracja w jakiś sposób dowie sie że konto zmieniło właściciela w taki sposób to ma prawo je całkowicie zbanować.