Telewizory na których gramy

Zaczęty przez Janusz, Grudzień 28, 2018, 17:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

hankie

#15
Atr3ju, nie tak nerwowo pls  C:-)

U mnie główny TV (granie i oglądanie T, Netlix):
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


TV pomocniczy - jak nie chcę hałasować w dziennym pokoju/uciec z niego:
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


W styczniu na bank rozkmina nad następcą CRT - będę pewnie się dzielił, ale odległość pozwolą mi na 55cali, ale to już na nowe gniazdo.

Stall

Ależ te gry wzbudzają emocje.  O0

Ale tego CRTeka hankie zostawiasz pod PS1?  C:-)

hankie

Cytat: Stall w Grudzień 31, 2018, 14:43Ale tego CRTeka hankie zostawiasz pod PS1? 
Będę myślał. Jak mi się to części przesuwnej szafy zmieści - to tak. A jak nie - to serio będę go musiał schować. Chociaż z drugiej strony na tym mikroLCDku z sypialni obraz w 4:3 jest wielkości większego tabletu, a na CRT wygląda elegancko właśnie...

Atr3ju

Stall Twoja regułka jest nie aktualna, to że Ty tam sobie gdzieś wyczytałeś bez sprawdzania to Twoje, post który jest w linku jest z 2008 roku a Metro Last Light wyszedł 5 lat później. Na dodatek dobre sobie rozdziałka 640 chyba na Twoim CRTku. Polecam sobie sprawdzić i kończe rozmowe bo bez sensu przekonywać niedowiarka.

Stall

Kolega chyba sobie nie zdaje sprawy, że obraz jest do wyższych rozdzielczości upscalowany i z real FHD ma niewiele wspólnego.
Nie wiem skąd tyle jadu, ale skoro nie masz ochoty dyskutować to zmuszał nie będę. Pozdr   O0

retron67

#20
Kolega przemądrzały ma tu rację. Metro Last Light na PS3 to natywne 640P

@ Atr3ju
Prawdziwe 1080P masz w Metro Redux na PS4 ,ver X ONE TO 900P

tutaj natomiast jest 1152x640 640P W teście Digital Foundry


Ty kolego mądrzejszy od telewizora,za ten spoiler, będziesz od dziś tępiony. 

"To nie do mnie tak...do mnie nie..."

Stall

Ale nie no przecież jak rzuci mięsem, to wtedy na pewno to to będzie prawdziwe 1080p. xd
Na PS3 większośc gier to max 720p.

Cytat: TheUrien84 w Styczeń 03, 2019, 13:12
Ty kolego mądrzejszy od telewizora,za ten spoiler, będziesz od dziś tępiony. 

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Yuki

#22
LG 50UK6300 + OSSC (Scanline) do starszych konsol na Euro/Scart/VGA

Aktualnie najlepszy telewizor do gier pod wzgledem opoznienia "Input Lag", ktory w trybie "GRA" to aktualny rekordzista = 10.1. Opoznienie w praktyce nie wyczuwalne.

retron67

Ziomuś spójrz w lustro i ciśnij se bekę. :-* Jesteś zwykłym trolem internetowym. Zaburzasz ład,poziom i kulturę tego miejsca. Personalnie bym się po tobie przebiegł. Ale dla twojej nie skrępowanej głupoty, jestem wyrozumiały.

Stall

@Up weź idź wylewać smuty gdzieś indziej i nie rób offa.

Cytat: Yuki w Styczeń 03, 2019, 13:57
Aktualnie najlepszy telewizor do gier pod wzgledem opoznienia "Input Lag", ktory w trybie "GRA" to aktualny rekordzista = 10.1. Opoznienie w praktyce nie wyczuwalne.
Jak na TV to rzeczywiście kocur niski inputlag. Czym się różni od: LG 50UK6500?

retron67

Offem to są twoje low-endowe wpisy.

makumator

Hejka, Jak zaplusować Uriena w tym temacie?

PS. Yuki spoko TVik

Yuki

Cytat: Stall w Styczeń 03, 2019, 14:04
Jak na TV to rzeczywiście kocur niski inputlag. Czym się różni od: LG 50UK6500?

Praktycznie to samo, wiec bylo mo obojetne czy 6300/6500. Kupilem 6300 bo byl w promocji EuroRTVAGD za 1599zl. Wczesniej ten TV nie schodzil ponizej 2000.
Jakby byl to 6500 to tak samo bym bral, ale ten o dziwo stoi nadal powyzej 2000.

hankie

#28
Cytat: Yuki w Styczeń 03, 2019, 14:29
Cytat: Stall w Styczeń 03, 2019, 14:04
Jak na TV to rzeczywiście kocur niski inputlag. Czym się różni od: LG 50UK6500?

Praktycznie to samo, wiec bylo mo obojetne czy 6300/6500. Kupilem 6300 bo byl w promocji EuroRTVAGD za 1599zl. Wczesniej ten TV nie schodzil ponizej 2000.
Jakby byl to 6500 to tak samo bym bral, ale ten o dziwo stoi nadal powyzej 2000.

A któraś z ww serii nie ma wariantu 55 cali? Bo teraz 6500 można jednak poniżej 2k chyba znaleźć.

PS Panowie, wymieniliśmy odczucia w swój sposób, proszę do clue tematu, dziękuję.

Stall

W ogóle kek, bo pamiętałem, że czytałem kiedyś review na benczmarku o low input tv i się okazało, że to właśnie był LG 50UK6500. xd
Jakością obrazu chyba nie powala wg reviewsów(no bo jednak budżet), ale taki input to już serio spoko jak na urządzenie robione z myślą o oglądaniu Koreańskiego "M jak Miłość".