Czy będę mógł podłączyć xboxa pod monitor?

Zaczęty przez Daemoon, Wrzesień 11, 2018, 18:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Daemoon

Cześć, wpadłem na pomysł aby podłączyć xboxa 1.6 pod monitor Dell 2009wt kablem component z przejściówką na vga. Zorientowałem się mniej więcej w tym i wiem że nie do każdego monitora będę mógł od tak sobie podłączyć konsolę jednak przypadkowo w menu monitora znalazłem ustawienie input color format i można wybrać RGB i YPbPr. Nie wiem do końca co to znaczy dlatego kieruję do was pytanie, czy będę mógł podłączyć konsolę taką przejściówką? https://www.ebay.com/itm/3-RCA-RGB-Video-Female-To-HD-15-Pin-VGA-Component-Video-Jack-Adapter-Converter-/401442910013
Czy może trzeba będzie bawić się w konwertery?

bms

Powinno zadziałać jeśli monitor ma sync on green. Przejściówkę kupisz w PL taniej. Tutaj masz więcej w tym temacie: https://strefapsx.pl/forum/strefa-obrazu/godna-alternatywa-dla-pvm/45/

psmaniac

#2
CytatCześć, wpadłem na pomysł aby podłączyć xboxa 1.6 pod monitor Dell 2009wt kablem component z przejściówką na vga. Zorientowałem się mniej więcej w tym i wiem że nie do każdego monitora będę mógł od tak sobie podłączyć konsolę jednak przypadkowo w menu monitora znalazłem ustawienie input color format i można wybrać RGB i YPbPr. Nie wiem do końca co to znaczy dlatego kieruję do was pytanie, czy będę mógł podłączyć konsolę taką przejściówką? https://www.ebay.com/itm/3-RCA-RGB-Video-Female-To-HD-15-Pin-VGA-Component-Video-Jack-Adapter-Converter-/401442910013
Czy może trzeba będzie bawić się w konwertery?

Mozna np. za pomocą takiej przejściówki, musowo monitor z Sync-On-Green oraz bios np.FrostyTheSnowman's VGA BIOS.

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================