Wiosenne porządki na forum

Zaczęty przez Janusz, Maj 01, 2017, 10:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Wklejam informację również tutaj jakby nie doszła na PW.

W związku z porządkami na forum miałbym prośbę do użytkowników, którzy mają zawaloną skrzynkę odbiorczą na forum prywatnymi wiadomościami z X lat o ich usunięcie w miarę możliwości i zwolnienie miejsca nowym. Od tego momentu zostanie wprowadzony ich limit, tak żeby nie zawalać niepotrzebnie bazy danych forum, która się rozrosła dość sporo. O limitach poinformuję niebawem, najpierw ustawiłem dość niski, żeby uprzątnąć co jest.

VectroV

9 wiadomości i 60% zajęte. No nieźle :D
Ja swoją opróżniłem już z niepotrzebnych wiadomości.
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

Janusz

Pytanie klucz, czy aby otworzyć moją wiadomość na PW musiałeś zwolnić miejsce na skrzynce? Pytam bo nie wiem jak to działa do końca. Nie chcę grzebać bezpośrednio w bazie.

Z limitem spokojnie, to tylko na okres czyszczenia, ustawie jakiś zdecydowanie większy, ale jednak jakiś. Ja mam na skrzynce więcej wiadomości niż w niektórych działach na Strefie, ponad 1500 się uzbierało, więc pewnie temu ta baza tyle waży ;)

VectroV

Lepiej - nie dostałem jej wcale ;)
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

Janusz

W ogóle? A jak reszta? Ja dostałem.

Deathcoil

Też nie dostałem żadnej wiadomości o porządkach.

CyborgDE

Ja mimo pustej skrzynki również nie dostałem żadnej wiadomości.

"Umysł robota walczy z umysłem debila, taki los cyborgów."

Janusz

Dziwne, puściłem globalnie do wszystkich, mi przyszła. Zobaczę jak reszta się wypowie.

armende

Do mnie też nic nie doszło :P

Janusz

To kto zrobił porządek z wiadomościami niech da znać ;) I tak pewnie jest tego dużo u stałych bywalców ;)

G-R-Z-E-C-H

Moja skrzynka wyczyszczona :)

hankie

Skrzynka pusta, lecz wiadomości o porządkach nie było.

Janusz

Dzięki Panowie, chyba powysyłam ręcznie info do top20 użytkowników. Potem ustawię jakiś ludzki limit na wiadomości.

alf

Yo Bodzio, najpierw ograniczyles resources a potem wyslales wiadomosc ?
Ja mialem zawalone i sie na czerwono swiecilo. Nie dostalem zadnego info na pw od Ciebie  :P

Stall

Ja dostalem i zrobilem w skrzynce porzadek. Niemniej limit na dluzsza mete zbyt restrykcyjny. ;)