Spotkanie Kraków

Zaczęty przez Janusz, Kwiecień 23, 2018, 21:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Może ktoś z Krakowa lub okolic chętny na spotkanie w przyszłym tygodniu przy piwku lub kawie? Być może udało by mi się wyskoczyć w któryś dzień i z miłą chęcią zajrzałbym do tego muzeum fliperów, a samemu trochę łyso. Chyba można tam zamówić coś do picia? Miejscówka wygląda zacnie na takie spotkanie ;)

bms

Ja jestem na miejscu, więc pewnie bym dał radę.
W muzeum jest piwo jak i kawa. Jedyna wada to bilet 40zł ;)

Chyba mało strefowiczów w Krakowie...

Janusz

Bilet drogi, ale zakładam można siedzieć do oporu? :)

Pley

Gracz lubi grać :)

fixxxer1

Będę w weekend na koncercie Metallicy, ale w niedzielę wracam, więc pewnie tylko na bezalkoholowe mogę się spotkać ;)

Tommy_Vercetti

Ja też jestem z pod Krakowa, więc mógłbym może się pojawić ;) Byłem już co prawda w pinball museum, ale nigdy nie zaszkodzi drugi raz

G-R-Z-E-C-H

Cytat: fixxxer1 w Kwiecień 25, 2018, 09:24
Będę w weekend na koncercie Metallicy, ale w niedzielę wracam, więc pewnie tylko na bezalkoholowe mogę się spotkać ;)

Widzę, że nie tylko ja się wybieram  ;D

fixxxer1

Cytat: G-R-Z-E-C-H w Kwiecień 25, 2018, 12:24
Cytat: fixxxer1 w Kwiecień 25, 2018, 09:24
Będę w weekend na koncercie Metallicy, ale w niedzielę wracam, więc pewnie tylko na bezalkoholowe mogę się spotkać ;)

Widzę, że nie tylko ja się wybieram  ;D
Ooo, to spota pod sceną możemy zrobić ;)

retron67

Tak się składa,że będę od 30 do 4 w Krakowie  ;) jak coś to jestem za ;)

bms

To może coś z tego będzie :)
Można siedzieć do oporu na bilecie. Zamykają o 22 lub 23.

Zazdroszcze koncertu. Mi nie udało się kupić biletów :(

Janusz

Tylko ja bardziej w tygodniu niż w w ten najbliższy weekend, ale jest przynajmniej jakiś punkt zaczepienia. Muszę nocleg wtedy ogarnąć w Krk tylko.

Co do koncertu to miałem na Iron Maiden się wybrać w tym roku, ale znajomi odpuścili.

bms

Hehe widzę, że na forum podobne gusta muzyczne. Ja właśnie kupiłem na Iron'ów ;)

fixxxer1

Na Ironów nie miałbym z kim iść, więc na GNR jeszcze się wybieram :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


G-R-Z-E-C-H

Też mam kupione bilety na GnR ;D I jeszcze Judas Priest 8)

bms

Majówka się zaczęła. Jakieś konkrety? Muzeum czynne normalnie wg FB.