Na czym przeglądasz Strefę?

Zaczęty przez Janusz, Lipiec 15, 2015, 23:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Krótka piłka. Na czym najczęściej przeglądacie Strefę, z podziałem na stronę główną i forum?

Komputer, tablet, telefon, inne urządzenie?

Ja w zasadzie wyłącznie na laptopie, zarówno główną, jak i forum, choć czasem zdarza mi się zajrzeć na forum również na komórce, zwłaszcza jak chcę zobaczyć co tam na shoucie się dzieje.

Hycuś

Ja prawie wyłącznie na telefonie, gdyż przez ostatnie wiele miesięcy rzadko komputer odpalam, a telefon jest prawie tak samo wygodny jak komputer :). No i prawie cały czas jestem poza domem .

Schizo

Bardzo dużo przeglądam z telefonu - jak np mam przerwę w pracy. Ale codziennie też wbijam z kompa.
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Janusz

Ale teksty na głównej też czytacie na telefonie??

Hycuś

Też, bez urazy ale w domu mi się nie chce, albo czasu nie mam, a w drodze do pracy jest i ochota, i czas :)

Mareczek720

Ja zawsze na kompie, teraz taptalk'a sobie zainstalowałem tak z ciekawości :)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


Martin

PC,czasami taptalk. Pisanie na smartfonie to tragedia

Mareczek720

Teksty z głównej czytam tylko na komputerze na telefonie mi to jakoś nie podchodzi.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


G-R-Z-E-C-H

Głównie laptop. Choć i smartfon się zdarza.

szykaz

Jeśli chodzi o forum i udzielanie się na nim to zdecydowanie laptop, a czasami jeśli jestem poza domem to również smartfon żeby zobaczyć czy coś nowego się nie pojawiło.

Schizo

Cytat: Bodzio w Lipiec 15, 2015, 23:52
Ale teksty na głównej też czytacie na telefonie??

Tak :) Czytam. Zwłaszcza podczas siedzenia na tronie :D
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Janusz

O tronie nie było mowy, choć w sumie mogłem dodać w pierwszym poście jako wariant wyboru :D

Murzin

Tylko na laptopie, bardzo sporadycznie zdarza się telefon.

Draif

Głównie na komputerze, sporadycznie - nawet bardzo- na telefonie.

Wawrzino

Stacjonarny PC, czasem laptop. Telefon praktycznie nigdy.