Ciemna czy jasna strona główna?

Zaczęty przez Janusz, Listopad 11, 2014, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Na jakiś czas strona główna zmieniła swoje zabarwienie. Jak myślicie lepiej jej w jasnych kolorach jak na forum czy w ciemnych?

Wawrzino

Ja bym został przy jasnych (mimo, że preferuję ciemną stronę Mocy ;) ), tak, żeby stronka ładnie współgrała z forum.

Janusz

Z forum nie ma problemu bo się dostosuje w razie czego pod główną ;) Do końca tygodnia czekam na opinie.

Trzyzet

Jasna szata. po pierwsze Playstation One jest białe/jasne, po drugie za dużo jest for w ciemnych barwach, nie będzie się wyróżniać na tle innych stron.

fixxxer1

Szary jest fajny, ale czarny chyba fajniejszy  ;D

jakubb

Ja obstawiam biały, czyli ten który był na początku.

Manifesto

Czarny tekst na białym tle czyta się moim zdaniem dużo lepiej, oczy się mniej męczą. Poza tym jasna szata podoba mi się bardziej - te ciemne barwy jakoś nie pasują mi do klimatu strony.

Wawrzino

No i w końcu nazwa "szarak" zobowiązuje ;)
Czarna może być stronka poświęcona PS2/3/4.

Janusz

Póki co wróciłem do oryginalnej kolorystyki bo widzę większość do jasności się przyzwyczaiła.

Manifesto

Yeeeach, stara Strefapsx wróciła :D;)

A tak na poważnie to chyba nie chodzi o przyzwyczajenie (przynajmniej w moim przypadku), ja po prostu nie lubię białego tekstu na ciemnym tle. Zresztą białe tło pasuje imo bardziej do zawartości strony.

szykaz

Myślę, że zdecydowanie jasna strona prezentuje się przejrzyściej. Aktualny wygląd jest prosty, niczego mu nie brakuje, przyjemnie się przegląda treści.
W przyszłości możnaby pomyśleć nad templatką, która zawiera możliwość zmiany wyglądu przez użytkowników i zaprojektować np 2 wersje serwisu - w jasnych i ciemnych barwach. Wtedy każdy będzie miał możliwość wyboru i personalizacji wg własnego widzi mi się :)

Młody Szarak

Cytat: szykaz w Styczeń 17, 2015, 20:20
Myślę, że zdecydowanie jasna strona prezentuje się przejrzyściej. Aktualny wygląd jest prosty, niczego mu nie brakuje, przyjemnie się przegląda treści.
W przyszłości możnaby pomyśleć nad templatką, która zawiera możliwość zmiany wyglądu przez użytkowników i zaprojektować np 2 wersje serwisu - w jasnych i ciemnych barwach. Wtedy każdy będzie miał możliwość wyboru i personalizacji wg własnego widzi mi się :)
To bardzo dobry pomysł i mam nadzieję ,że zostanie wprowadzony.
PlayStation SCPH-9002 + PS Controller + 3x MC
PlayStation 2 SCPH-????? + DS2 + 3x MC + 80gb NA
PlayStation 3 CECH-4004C + DS3 + MOVE + EYE


Schizo

Ja z własnego doświadczenia mogę powiedziec, że warto trzymać się jednego koloru/stylu i nie zmieniać za dużo. Próba dogodzenia wszystkim to pierwszy krok do porażki :P
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Janusz

Póki co nie ma szans na taką zmianę. Zostajemy po jasnej stronie mocy :)

Schizo

Moim zdaniem nawet lepiej. Bo co widzę jakąś stronę o grach to utrzymana jest raczej w ciemnych barwach.
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry