Jaka krówka?

Zaczęty przez Kirby, Kwiecień 01, 2024, 14:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kirby

Luźny temat.  :P

Miłośnicy cukierków krówek dzielą się na zwolenników ciągutek oraz tych co wolą kruchą wersję. A jakie są wasze preferencje?

VectroV

Tylko kruche wariacie.
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

12step

Kruche na wierzchu, w środku ciągnące byczkq.
ore ore szabadabada amore

JBSuper

Ciągutki, moja ulubiona konsystencja krówek ^-^

hankie

Cytat: 12step w Kwiecień 01, 2024, 15:03
Kruche na wierzchu, w środku ciągnące byczkq.
Także. Tak jakby stek medium raw. Ale z krówki.

SALADYN

Najlepsze krówki to darmowe.

Janusz

Tylko i wyłącznie krucha i tylko i wyłącznie jedyna, oryginalna z Żywca.



Ciągutką mnie kiedyś uczeń w szkole poczęstował i załatwił plombę przy okazji.

Choć tak po prawdzie nie kupuję krówek tak żeby się dosłodzić. Za dzieciaka natomiast u mnie w domu największym rarytasem były szyszki i ten smak pamiętam do dziś. Nic lepszego w życiu nie jadłem. Moja mama to robiła z tych krówek, do tego kakao na pewno, coś jeszcze i ryż preparowany, u nas dmuchany się mówiło. Te rozpuszczone krówki na patelni się potem wrzucało do ryżu i formowało szyszki, ależ to było dobre!

Rocho

Ciągutka najlepiej domowej roboty. Kruche są dla sojbojów o słabym uzębieniu bez siły w japie 😎
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

Megadeth

Wole kruche, SOJBOJ zobowiązuje. Ciągnące przylepiaja się wszędzie do zębów, ble.


Rocho

@Megadeth jadłbyś ciągutki to miałbyś szczęke jak B.J. Blazkowicz

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/