Co lepsze?

Zaczęty przez retromaniak, Styczeń 10, 2019, 15:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

retromaniak

Witam. Chciałbym dowiedzieć się w jakie złącza RGB są według was najlepsze? Nie wiem bowiem jakie zastosować w moim projekcie. Pomożecie :-\

"Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć!"

Namingway

Nie wiem czym jest Twój projekt, ale według mnie do analogowego sygnału RGB najlepsze są złącza BNC i D-sub VGA.

VGA jednak zajmuje o wiele mniej miejsca i jest wygodniejsze w użytkowaniu. Najgorszy jest SCART.

bms

Ale on chce do tego ps1 podpiąć ;)

retromaniak

Nie tylko PS1. PSP, SNES, Dreamcast, Saturn i inne. Projekt to RGB mod dla Orion CTV-5 pisałem już kiedyś, tak więc VGA do aplikacji nie będzie możliwe gdyż telewizor nie posiada synchronizacji automatycznej. A będę szczery że układu synchronizującego nie chce mi się projektować gdyż już dosyć nerwów straciłem na dochodzenie jak podłączyć tam RGB.

"Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć!"