Naprawa dualshock 2

Zaczęty przez maszin, Czerwiec 14, 2026, 17:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

maszin

Witam, wlasnie wymienilem tasme flex w swoim padzie rew. H w ktorym nie działa przyciski, po wymianie pad reaguje na kazdy klawisz ale z bledami np. Po nasicnieciu X mam np O . Dałem kolejna tasme i tez sa błedy. Czy to winna tych tasiemek? Czy moze ja cos zle robie? Nie mam zwarc na pinach. Jeszcze pytanie, sa dostepne z 18 i 19 pinami. Dlaczego tak? Ja montuje te z 19

hankie

Pytanie pierwsze czy te taśmy które zamontowałeś mają tyle samo pinów co stare? ;)

maszin


maszin