SEGA MEGADRIVE Flashback NTSC / PAL

Zaczęty przez sviru, Wrzesień 11, 2023, 10:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

sviru

Hej. Staram się rozwikłać zagadkę od lat. Nie ukrywam, ze Flashback to moja ulubiona gra. Ograłem ją na AMIDZE 500 za młodu w PAL.
Dziś zastanawiam się czy Flashback działa szybciej w NTSC czy w PAL? Czy ta gra rozni się prędkością na tych systemach? I czy w takim razie wersja na Amigę PAL była skopana prędkościowo?

Ostatnio grałem na gens+ w wersję z sega CD.

Jeśli ktoś ma większą wiedzę dzięki za pomoc.

hankie

Odkopik. Dosłownie wczoraj jakoś/gdzieś gra Flashback mi mignęła (no, jak to fleszbek hehe) i przypomniałem sobie o pytaniu. Kurka, odnosnie odczuć to często pokrywają się zdania:
https://www.neogaf.com/threads/flashback-which-version-is-better.373019/

Odnośnie samej MD wersji - przypuszczam, że to jest związane po porstu szybkością samego NTSC i PAL, bo nie bez powodu moduje się konsole switchem NTSC/PAL.