Heroes of Might and Magic III

Zaczęty przez Mcin, Styczeń 02, 2024, 21:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rocho

#15
Jeśli Heroski 3 to tylko z HotA. WoG niby fajny ale przeddobrzony jak dla mnie i za dużo zmian w mechanice wprowadza.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

hankie

Cytat: Rocho w Styczeń 19, 2026, 21:46Jeśli Heroski 3 to tylko z HotA. WoG niby fajny ale przeskanowany jak dla mnie i za dużo zmian w mechanice wprowadza.
No właśnie tu szwagier te zmiany polubił i jak tylko ten mod wyszedł to w to ciorał. WoG musze mu skołować i nara ;)

Update: szwagrowi zainstalowałem Hiroski 3 oraz dodatek Horn of the Abyss, free z GoG także. Zadowolony, już za starym WoG nie płacze, jest gituwa.

Rocho

Prawidłowo Heroes 3 + HotA + HD mod i spolszczenie idealne połączenie..
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/