Wykaz unikatowych gier na PSX

Zaczęty przez Manifesto, Marzec 10, 2015, 11:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Co do Devil's Deception to zgoda, co do Jinxa to widziałem go w sumie kilka razy i nie wydaje mi się aż tak trudno dostępny.

Ja do listy zaproponowałbym jeszcze JACKIE CHAN STUNTMASTER. Nie jest to jakiś hit, ale spoko gierka, której na allegro nie widziałem odkąd przeglądam, a na ebay są pojedyncze egzemplarze przekraczające znacznie 100zł. Do III grupy nadaje się idealnie.

Hycuś

Spotkałem Jackiem Stunt Master na allegro na jesieni. Była licytacja i sprzedał się za kwotę ok 30 zł albo i mniej. Miałem brać ale miałem ważniejsze wydatki :)

Janusz

Jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni :D

Manifesto

Devil's Deception i Stuntmastera dopisuję do listy. Odnośnie Jinxa - może ktoś jeszcze się niech wypowie, póki co gry na Allegro nie ma, a sprawdzając eBay można zauważyć, że egzemplarzy 3xA jest bardzo mało. Będę obserwował dostępność tej gry na Allegro, choć wydaje mi się, że warto ją byłoby dopisać.

Janusz

To może tez warto dopisać, nie wiem. Sugerowałem się trochę tym, że np. tutaj ją widzę w sprzedaży http://www.menago.pl/jinx-ps1-p-332.html i może mi utkwiła w głowie.

Manifesto

OK, w takim razie dopisuję :)

Don

Cytat: dezak84 w Marzec 26, 2015, 00:02
od siebie dodam do gry b.drogie

In The Hunt w PAL orientacyjnie 70-80 euro ceny Ebay na Allegro nigdy jej nie było...

No to teraz narobiłeś mi smaku bo nawet nie wiedziałem ze byla wersja na konsole. Zagrywałem sie w to za małolata w salonie arcade... Dodaje do listy zakupowej:)

Janusz

Trzeba też dodać Dead or Alive w PAL. Jedna z lepszych bijatyk i dość ciężko dostępna. Do trzeciej grupy bym wrzucił.

eloiasia1

ja od siebie dodał bym Chaos Break całkiem niezły klon resident evil, i raczej do trzeciej grupy, gierka rzadko dostępna w licytacji na ebay uk są dwie sztuki kup teraz, jednak za duża cena.
orientacyjnie około 50/70 zł za bardzo dobry i kompletny stan

Manifesto

Dopisuję obydwie, zaproponowane gry do trzeciej kategorii :)

Manifesto

Silhouette Mirage przeniosłem do pierwszej kategorii, dodałem również do niej grę Torneko: The Last Hope.

Janusz

Ciężko coś jeszcze znaleźć, ale trzeba próbować.

Co powiecie na obie części Twisted Metal? W PALu na allegro jeszcze nie pamiętam żebym widział. Na ebay trzeba z wysyłką dać ok. 200zł za nie jak dobrze patrze.

zircco

A co powiecie na Castlevania Chronicles? Na ebayu od 200 do nawet 400 zł bez wysyłki...

Janusz

Koniecznie trzeba dodać, na pewno idzie ją dostać, ale ostatnio na allegro już nie bywa choć był taki okres.

Wernher

Dodałbym Suikodena II w PALu do gier bardzo drogich, nigdy nie widziałem kompletu ang poniżej 300 zł.