Wykaz gier obsługujących hasła lub kody zamiast kart pamięci

Zaczęty przez Janusz, Czerwiec 02, 2014, 19:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Trzyzet

Lost Vikings II: Norse by Norsewest jak już :D

Że też nie pamiętałem o tej grze, świetna platformówka logiczna.

Janusz


Damian

#17
Dodałbym jeszcze Vigilante 8. W grze jest system kodów, jeśli ktoś nie ma memorki.  :)

Janusz


Damian

Star Wars Rebel Assault II: The Hidden Empire ma także system haseł. Czy obsługuje kartę, to nie wiem, musiałbym sprawdzić, ale to dopiero wtedy jak będę w domu. Także Auto Destruct miało system haseł i obsługę karty.

retron67

#20
a mi sie przypomina gra,w której mozna było save'owac bez karty, wystarczyła sama płyta save był przechowywany  i odczytywany z ram konsoli,tylko zapomniałem tytuł...od siebie napewno 2 pierwsze czesci GEX'a 3jki juz nie pamietam ale zapewne też

Trzyzet

Cytat: dezak84 w Listopad 20, 2014, 23:50
a mi sie przypomina gra,w której mozna było save'owac bez karty, wystarczyła sama płyta save był przechowywany  i odczytywany z ram konsoli,tylko zapomniałem tytuł...

No chyba raczej nie, bo RAM z samej swojej definicji po odpięciu zasilania traci wszystkie dane :)

retron67

#22
b.mozliwe jednak wiem,ze mozna bylo saveowac bez karty i to jest fakt,bylo to gdzies nawet wspominane w któryms z magazynow psie extrim lub neło...odkopie  info w wolnej chwil i znajdę ta gre,pamietam, ze wwraz z moimi kolesiami sprawdzalismy za malolata  i bylismy w szoku:)

Janusz

I co znalazłeś tę grę  bo aż sam jestem ciekaw? Przy okazji dodałem Star Wars do listy.

Damian

Dobra, Star Warsy korzystają z karty. Wspominałem o Auto Destruct które też działa z kartą i hasłami.

Schizo

Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Angrama

Adventure of Lomax i Pandemonium 2 zdaje się też korzystają z haseł (ale trzeba się upewnić).

arkl1t3

#27
Cytat: Schizo w Styczeń 24, 2015, 21:38
Do listy można dopisać: Soviet Strike

Jak Soviet Strike to mozna dodac tez i Nuclear Strike bo to ta sama gra tylko inne mapy i misje

Command & Conquer Red Alert a czy retaliation tez to nie pamietam juz czy byl tam system haseł

Theme Hospital

Schizo

Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Janusz