[Znaleziono] Szukam gry - Chase the Express

Zaczęty przez Pimpf, Kwiecień 24, 2017, 21:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pimpf

Już od kilku lat szukam mojej pierwszej gry na PSOne którą dostałam wraz z kupnem konsoli. Nie mam zielonego pojęcia jak się nazywała, bo wówczas byłam mało zainteresowana takimi grami i szybko wymieniłam ją na coś innego :D Ale miło by było odświeżyć sobie ten tytuł.
Niestety pamiętam mało szczegółów. Była to gra 3D z perspektywy TPP, strzelało się na początku z pistoletu (chyba) i pierwszy poziom odbywał się albo w, albo na pociągu.
Mam głęboką nadzieję, że ktoś kojarzy ten tytuł. Pomóżcie  :-[

gumislav

Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

Pimpf

O-M-G, to jest to! Dzięki!

alf

Z moich wyliczeń wynika, że miałas 4 lata gdy dostałaś PSone. Naprawde dali Ci te brutalną grę na dzień dobry ?  ;D

SALADYN

Kojarzę ten tytuł, kiedyś chyba w jakieś demo grałem i myślałem że to gra twórców Resident Evil. Ciekawe dlaczego jest to aż tak podobne techniczne do residentów skoro capcom nie miał z grą nic wspólnego ?

Pimpf

#5
Cytat: alf w Kwiecień 25, 2017, 09:21
Z moich wyliczeń wynika, że miałas 4 lata gdy dostałaś PSone. Naprawde dali Ci te brutalną grę na dzień dobry ?  ;D
Fakt, miałam z 5 lat. Wiesz, podejrzewam że mój tata był nieświadomy wybierając sobie tą grę :P Pewnie powiedzieli mu "bierz pan to, to fajna strzelanka jest" albo coś takiego i nawet nie miał pojęcia o czym ona jest. A wolał wybrać to niż jakieś Crashe albo coś, bo w platformówki by nie grał.
Cytat: SALADYN w Kwiecień 25, 2017, 10:46
Kojarzę ten tytuł, kiedyś chyba w jakieś demo grałem i myślałem że to gra twórców Resident Evil. Ciekawe dlaczego jest to aż tak podobne techniczne do residentów skoro capcom nie miał z grą nic wspólnego ?
Pewnie mieli duże ambicje i korzystając z wypróbowanych już technik chcieli osiągnąć duży sukces... W końcu RE to kultowa seria. Szczerze jestem ciekawa czy gra była w tamtych czasach popularna :D