Ogłoszenia konkursowe i dyskusja o kolejnych wyzwaniach

Zaczęty przez Janusz, Styczeń 07, 2017, 11:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Zachęcam do wzięcia udziału w naszych wyzwaniach znajdujących się w tym dziale na forum i zakładania kolejnych. Począwszy od dziś obowiązują w nim zupełnie nowe zasady dlatego zachęcam do zapoznania się z ogólnym regulaminem http://strefapsx.pl/forum/hi-scores/regulamin-dzialu-hi-scores/ Od tej pory w zabawie może wziąc udział każdy, kto wrzuci fotkę z kartką z dopiskiem "strefaPSX" bez względu na platformę.

Więcej informacji o zabawie można znaleźć na stronie głównej http://strefapsx.pl/forum/hi-scores/regulamin-dzialu-hi-scores/

Spośród wszystkich osób, które do końca lutego wezmą udział w wyzwaniach lub wrzucą swoje, wylosuje jedną do której trafi licencjonowana koszulka PlayStation w rozmiarze L do zobaczenia tutaj https://goodloot.pl/produkt/playstation-buttons-artwork-printed-crewneck,102

Osoby, które do tej pory wzięły udział w wyzwaniach wystarczy, że zaktualizują któryś z czasów aby dołączyć do losowania.

Mam nadzieję dział się rozwinie. Powodzenia w zabawie!

Janusz

W tym poście będę zbierał użytkowników spośród których wylosuję szczęśliwca, który otrzyma koszulkę, żebym się nie pogubił. Póki co jak dobrze zebrałem do losowania kwalifikują się:

Basteq – Crash 3
PeLa – Crash 3
Jamie – GT i GT2
TwoD971 – Crash 3
ufix – Colin 2
Atr3ju - Colin 2
JT - Colin 2
Hycuś - GT2

Janusz

Dwa dni do końca konkursu! Jeszcze można wrzucić wynik do istniejących wyzwań lub założyć nowe.

Przy okazji drobna zmiana w kwestii nagrody bo okazało się, że dostałem inną koszulkę niż zakładałem. Będzie to koszulka Assasyna, ale i tak warto wziąć udział ;)

Hycuś

Miło by było jak byś mnie uwzględnił na liście osób do losowania :)

Janusz

A zapomniałem o Tobie? Musze przejrzeć wątki w takim razie. Losowanie zrobię w niedzielę pewnie.

EDIT. Będzie w tygodniu.

Janusz

@Hycuś oczywiście uwzględniłem Cię przy losowaniu ;) Nie zauważyłem wcześniej tego jednego posta z wątku o GT2.

Zabawę rozstrzygnęło losowanie i koszulka Assassyna trafi do ...?  O tym możecie przeczytać tutaj http://strefapsx.pl/wyniki-konkursu-rzuc-wyzwanie-innym/ Zwycięzcy gratuluję i proszę o kontakt.

JT

Wow, dzięki za wyróżnienie ;D, ale nie powinienem być brany pod uwagę, wygrana walkowerem to żadna wygrana. Lepiej rozlosować nagrodę w wyzwaniach w których forumowiczne na prawdę walczyli. Także zrzekam się prawa do nagrody, niech wygra ktoś kto na prawdę na to zasługuje :)
PS2MR

Janusz

Ale czemu walkowerem bo nie rozumiem? Brałem pod uwagę wszystkie wyzwania i losowanie zdecydowało. Samego reguły pojedynczych wyzwań nie miały tu nic do gadania ;)