[High Scores] Gran Turismo 2 - Licencje

Zaczęty przez G-R-Z-E-C-H, Lipiec 08, 2015, 21:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

G-R-Z-E-C-H

Wyzywam wszystkich użytkowników Strefy na pojedynek.
Ale najpierw bilet:


Poniżej zamieszczam swoje czasy w licencjach Gran Turismo 2. Znajdzie się ktoś szybszy? (na pewno - jakoś ich specjalnie nie śrubowałem ;))


AKTUALNE CZASY (DATA AKTUALIZACJI 2017-09-17)

https://drive.google.com/drive/folders/0B9mBLbOkO11cU3MtY1pYQm5PVzg?usp=sharing
               
   Wyniki:            
1st  Jaimie    36   
2nd   Hycuś      16      
3rd   G-R-Z-E-C-H      8      


Hycuś

#1
Bardzo dobrze, że wybrałeś licencje jako wyzwanie, mam wszystkie (oprócz 2) zrobione :D. W weekend postaram się czasy wrzucić :).

EDIT: Oto one
Mój bilecik :

Plus to:


Mam nadzieję że to wystarczy jako potwierdzenie autentyczności czasów, nie miałem czasu robić kilkudziesięciu screenów

Test   Hycuś            Test   Hycuś         
B-1   0:38.578         A-1   0:18.789         
B-2   0:29.266         A-2   0:21.077         
B-3   0:26.755         A-3   0:19.181         
B-4   0:23.515         A-4   0:19.292         
B-5   0:31.908         A-5   0:12.396         
B-6   0:24.570         A-6   0:12.390         
B-7   0:20.655         A-7   0:24.677         
B-8   0:23.114         A-8   0:23.590       
B-9   0:23.413         A-9   0:14.088         
B-10   0:20.175       A-10   0:13.502         
                     
Test   Hycuś             Test   Hycuś             Test   Hycuś
IC-1   0:15.957         IB-1   0:26.365         IA-1   0:31.517
IC-2   0:15.334         IB-2   0:18.492         IA-2   0:23.683
IC-3   0:20.143         IB-3   0:25.120         IA-3   0:30.076
IC-4   0:20.311         IB-4   0:24.197         IA-4   0:24.208
IC-5   0:11.319         IB-5   0:17.813         IA-5   0:27.140
IC-6   0:22.462         IB-6   0:18.442         IA-6   0:36.237
IC-7   0:15.084         IB-7   0:19.777         IA-7   0:16.268
IC-8   0:14.584         IB-8   0:18.312         IA-8   0:22.466
IC-9   0:20.154         IB-9   0:23.727         IA-9   0:19.764
IC-10   0:22.483       IB-10   0:23.146       IA-10   0:17.498
                     
Test   Hycuś                 
S-1   1:17.588                 
S-2   1:35.856                 
S-3   1:18.428                 
S-4   1:04.171                 
S-5   1:35.236                 
S-6   1:32.971                 
S-7   1:16.962                 
S-8   1:57.229                 
S-9   1:35.628                 
S-10   1:11.317         

Spisałem po prostu czasu jakie miałem. Nic nie przechodziłem teraz by jeszcze poprawiać czasy. SUper licencje przeszedłem tylko po to by ją mieć i niestety mam tam 1 złoto tylko, za to w pozostałych brakuje mi tylko 2 złotych medali. Mimo wielu prób nie udało mi się tego robić. Może niedługo wezmę się za wymaksowanie superlicencji :)

gumislav

Dziś tylko licencja B. Kolejne licencje do końca tygodnia  :)
Poniżej filmik z czasami i bilecikiem  ;)
https://youtu.be/xGPYaL6bgKE

B-1
0:38:584

B-2
0:29:260

B-3
0:26:674

B-4
0:23:947

B-5
0:32:343

B-6
0:24:650

B-7
0:20:963

B-8
0:23:548

B-9
0:23:765

B-10
0:20:550
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

G-R-Z-E-C-H

#3
Fajnie, że bierzecie udział w zabawie.
Proponuję następujące zasady:
1. Pula punktów do zdobycia to 60 - tyle ile jest testów licencyjnych w GT2
2. W każdym teście można zdobyć tylko 1 punkt - za najlepszy czas.
3. Jeśli ktoś pobije dotychczasowego lidera w danym teście, odbiera mu punkt.
4. Na chwilę obecną nie przewiduję terminu zakończenia zabawy. Jak nam się znudzi to ustalimy kiedy kończymy ;)

Hycuś, mimo wszystko myślę, że wszyscy zainteresowani chcieliby zobaczyć jakieś potwierdzenie twoich czasów. Tym bardziej, że na chwilę obecną prowadzisz w rankingu. Kiedy możemy spodziewać się dowodów?
gumislav, czekamy na kolejne czasy! Puki co 1 pkt na początek ;D

Hycuś

Może za 2 tygodnie gdyż nie mam konsoli u siebie w domu:/

G-R-Z-E-C-H

Zamieść coś gdzieś najszybciej jak będziesz mógł ;) Nie żebyśmy Ci nie ufali...ale w sumie się nie znamy to czemu mielibyśmy sobie wierzyć na słowo? ;)

gumislav

Panowie, postaram się z czasem poprawić wyniki. Póki co dobrze się bawię, bo w końcu mam pretekst, żeby przysiąść do GT2, które za dzieciaka uwielbiałem! Pamiętam do dziś jak mi serducho waliło jak czytałem recenzję w OPSM i później jak gierka pojawiła się w sklepach wysyłkowych w platynie, bo w końcu było mnie na nią stać. Jeździłem kilka miesięcy, żeby zarobić na większosć wozów, bo GT2 dawało mi namiastkę wielkiej motoryzacji i wyścigów, którymi również się wówczas pasjonowałem. Sorry za off top, ale chciałem tylko pokazać jak cieszy mnie ten event  :D
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

zircco

Również przyłączę się do zabawy, ale po kilku próbach zauważyłem, że macie całkiem dobre czasy xD i nie będzie tak hop...

gumislav

Filmik z czasami: https://youtu.be/MMbewWFjU44

A-1
0:18:760

A-2
0:21:163

A-3
0:19:438

A-4
0:19:636

A-5
0:12:975

A-6
0:12:713

A-7
0:24:623

A-8
0:23:789

A-9
0:14:748

A-10
0:14:134
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

Hycuś

Cytat: zircco w Lipiec 15, 2015, 17:40
Również przyłączę się do zabawy, ale po kilku próbach zauważyłem, że macie całkiem dobre czasy xD i nie będzie tak hop...

To są ciężkie godziny spędzone by zrobić wszystkie wyzwania na złoto :D. Z jednym wyzawaniem męczę się już chyba 10 godzin (ogólnie) i cały czas brakuje mi 0.004s... Ciekawy jak szybko się zniechęcisz :D.

Ja rok temu pojechałem na działkę razem z Dziewczyną, to był koniec września, i przez 5 dni po 8 godzin grałem w GT2 :D. Asia grała w Simsy i każdy był zadowolony :D

G-R-Z-E-C-H

Aktualizacja moich czasów w licencji B:
B-1   0:38.556
B-2   0:29.210
B-3   0:26.741
B-4   0:23.406
B-5   0:31.868
B-6   0:24.558
B-7   0:20.703
B-8   0:23.218
B-9   0:23.332
B-10   0:20.144

link do zipa: http://www.filedropper.com/gt2

Panowie co z Wami? Poddaliście się?
Hycuś, wciąż czekamy na jakieś potwierdzenie twoich czasów ;)


gumislav

Ja się nie poddałem, ale biorąc pod uwagę jak mało mam wolnego czasu w stosunku do ilości tytułów do ogrania, to muszę to wszystko jakość pogodzić. Teraz jeszcze N64 doszło... Ale jeszcze tu zagoszczę  ;)
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

G-R-Z-E-C-H

Znam ten ból - brak wystarczającej ilości wolnego czasu to chyba największy problem dorosłego gracza.


Hycuś

#13
Ciągle jak mam możliwość to zapominam, a teraz miesiąc mnie w kraju nie było :/

EDIT: Po prawie 3 miesiącach udało mi się nagrać dowód.
https://youtu.be/IaDCsXeFDQA

G-R-Z-E-C-H

Przypominam, że ranking jest wciąż otwarty!
Zapraszam wszystkich do współzawodnictwa ;)