gry na PSX - a uruchamianie ich

Zaczęty przez konripl, Październik 23, 2018, 16:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

konripl

Część gier na psx sie nie uruchamia z strony na ktorych działała drugą część gier czyli. np. Rayman, Earhworm Jim2 , Fighting Force, Hercules

Hoipolloi

Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

konripl

Chodzi o to że gry na PSX w konsoli sie nie odapalają konsola jest przerobiona niektóre gry które nagrywałem na płycie wogóle niedziałają

Hoipolloi

No to problem masz albo w słabej jakości nośniku płyty dvd albo z nagrywarką. Jak nagrywasz na laptopie gry to zakładam, że nic nie będzie hulać.
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

konripl

gry zaczołem dzisiaj nagrywać przez super program CDburnerXP i dalej konsola ich nie odczytuje pojawia sie napis SONY potem Playstation na czarnym tle i literki są w różnych miejscach co zwykle nie pozwala konsoli odczytać płyty

hankie

Well, well, well.

Kawa na ławę - na Strefie nie zajmujemy się wypalaniem warezu i gier z internetu... Temat zamykam. C:-)

konripl - zapraszam do udzielania się w innych wątkach! 8)