Która część Dooma jest najlepsza?

Zaczęty przez Szarypuch, Kwiecień 14, 2017, 22:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szarypuch

Bardzo mnie ciekawi która część będzie miała najwięcej głosów  ;)

Janusz

PSXowy Doom jest pomieszany jakoś z jedynki i dwójki i chyba to ciężko rozdzielić. Szczerze powiedziawszy to dla mnie każda z tych części jest taka sama, więc ciężko wybrać coś konkretnego.

alf

Wlasnie tak mi sie wydawalo ze na psxa tylko wyszedl jeden Doom (?)
Gralem w niego kiedys ale jakos mnie nie ruszyl.

Potem sprobowalem Doom 64 na jakims emulatorze i to juz bylo calkiem calkiem  8)

hankie

Też trudno określić ;) Doom to Doom - napisałbym że II, ale skłamałbym bo wrażenia jedynki nie zatarło... A taki np Final Doom to lepszy zaraz? Raczej nie - to tylko jeszcze więcej Dooma:)

PawelW224

Final Doom dlatego że jest too intensencja Dooma :D  napierdzielanie pełną gęba
Konsole
Playstation 1
SCPH:Europa(1002,7502,Psone 102),Japan Import (100,1000,5500,7000,9000) , PlayStation2 SCPH (30004R,75003) , SNES , NES

Stall

Cytat: PawelW224 w Maj 02, 2017, 16:09
Final Doom dlatego że jest too intensencja Dooma :D  napierdzielanie pełną gęba
Masz na mysli kwintesencje? :P