Różnice pomiędzy Dualem od PSX i PS one

Zaczęty przez GwiazdorPL, Czerwiec 30, 2016, 07:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

GwiazdorPL

Witam jakie różnice są między nimi poza kolorem?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Moje konsole:

PlayStation One SCPH-102
PlayStation SCPH-9002+Dual Analog SCPH-1180
PocketStation Crystal SCPH-4000C
PlayStation 2 Slim NTSC/U SCPH-77004
PlayStation 2 Fat Aqua PAL
PlayStation 3 Slim CECH-2004B 250GB
PlayStation Portable 3004 16GB 6.20 PRO-C i E1004 6.60 PRO-B10

Janusz

Żadne, w zasadzie różnią się jedynie kolorem, kształtem wtyczki i oznaczeniem. W działaniu nie ma między nimi różnic.

JT

#2
Jedyne różnice są takie że PSX ma port parallel i serial I/O, a do PSone możesz przykręcić dedykowany monitor.

Edit. A faktycznie, chodzi o pada  :D Dawno nie używałem pada od PSone, ale z tego co pamiętam to ma analogi podobne do tych z DS2, czyli chodzą z większym oporem niż w szarym DS.
PS2MR

Janusz

Kolega pytał o pada, nie konsolę ;)

GwiazdorPL

Dziękuję za odpowiedź :) Myślałem że są jakieś różnice między działaniem gałek czy przycisków.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Moje konsole:

PlayStation One SCPH-102
PlayStation SCPH-9002+Dual Analog SCPH-1180
PocketStation Crystal SCPH-4000C
PlayStation 2 Slim NTSC/U SCPH-77004
PlayStation 2 Fat Aqua PAL
PlayStation 3 Slim CECH-2004B 250GB
PlayStation Portable 3004 16GB 6.20 PRO-C i E1004 6.60 PRO-B10

Martin

Może lżejszy. Kolorystycznie to fajniejszy od PSX. Miałem oba, gra się tak samo.

Np. Dual Shock 2 był lżejszy, posiadał 256 stopni nacisku na figurowe przyciski i dpad.

Tiga

W DS2 analogowe jedynie nie sa: R3, L3, SELECT, START ;]