Forum strefaPSX

MINI MAX / GAME ONE

MINI MAX / GAME ONE
« dnia: Grudzień 30, 2017, 13:02:36 »
ZWIASTUN

Dlaczego nie na Youtubie ? Dlatego że nie było sensu ponieważ w filmie było aż 29 utwórow chronionych prawami autorskimi i bez sensu było wrzucać tutaj cały plik . CAŁY MATERIAŁ ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ :
http://www.cda.pl/video/1282847df w 720p HD

Game One – telewizyjny blok poświęcony grom komputerowym, emitowany w godzinach od 20:00 do 00:00 jako uzupełnienie oferty programowej nieistniejącej już stacji MiniMax. Kanał powstał w 1 sierpnia 1999 roku. 1 września 2001 GameOne przekształcił się w Hyper.Obecnie pod tą nazwą nadaje francuski program o grach komputerowych i anime

Gdy pod koniec 1999 roku pojawił się w domu GAME ONE byłem zajebiście happy :D . Był to rewelacyjny kanał z grami gdzie codziennie o 20:00 do 24 :00 puszczali zapowiedzi gier, testowali gry , pokazywali reklamy oraz były recenzje . PART 1 to zbiór który zanim został zapełniony mineły 3 lata :) hehe tak tak nie nagrywałem wszystkiego jak leci tylko , to co mi się podobało . Były to piękne czasy i człowiek musiał czekać tydzień na nowe filmy i z nadzieją że dadzą coś co będę chciał nagrać na VHS :) .Nigdy nie wiadomo było co pokażą wiec jak było coś co mnie zainteresowało to wiadomo że zanim VHS ruszył to minie parę sekund materiału zanim pójdzie materiał na taśmę od wciśnięcia magicznego przycisku REC :) PART 1 w większości to GT a reszta to już HYPER ,szczerze mówiąc GAME ONE bardziej mi się podobał ale cóż ,dobrze że wogólę był prowadzony dalej kanał o grach . Materiały nagrywałem przez 4 lata do 2004 roku , później były takie czasy że zaczęło pojawiać się w necie to i owo więc zainteresowanie programem spadło i za bardzo nie było sensu już bawić się w nagrywanie .Przez 4 lata nagrałem 2 pełne VHS-Y i jest to zajebista pamiątka . Mogę pochwalić też kanał MiniMax który był też zajebisty z tymi bajkami :) a potem czekać do 20 na Game One - Hyper. VHS PART 2 pojawi się nie prędko ponieważ roboty z tym wszystkim jest naprawdę bardzo dużo .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2017, 13:06:11 wysłana przez Bizkit666 »

Offline fixxxer1

• *
  • 642
  • 1
Odp: MINI MAX / GAME ONE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2017, 18:37:47 »
Da się to jakoś ściągnąć na dysk?

Offline TheUrien84

• *
  • 720
  • 0
  • express from jupiter...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2017, 23:03:06 »
super wrzuta,ja osobiście oglądałem GameOne po Francusku na Wizji TV czasy Hypera to lekki delay do Francuzów,ale za anime wypłacali się chociaż,bo leciały Gundamy,Record of Lodos,Cowboy Bebop sam jednak nagrywałem na VHS ze Sky One Game World,to było moje okno na zachód i konsole ,były 2 ver. brytyjska i niemiecka na DSF

Offline Quake96

• *
  • 1151
  • 5
  • SCEE™
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2017, 13:52:57 »
Da się to jakoś ściągnąć na dysk?

Oczywiście. Stosowny dodatek do przeglądarki i lecisz z tematem :)

Ewentualnie strony umożliwiające pobieranie filmów z tych serwisów.