Retro Fighters Wireless PlayStation 1/2 Controller

Zaczęty przez ufix, Lipiec 25, 2021, 12:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

ufix

Pojawiła się kolejna opcja bezprzewodowej gry na szaraku :)




Link do kickstartera: https://www.kickstarter.com/projects/1247448559/ps1-and-ps2-wireless-playstation-controller-next-gen
Dodatkowy opis: https://www.retrorgb.com/retro-fighters-wireless-playstation-1-2-controller.html

Co sądzicie?

Jak dla mnie na duży plus jest łączność 2.4G zamiast bluetooth plus długi czas działania na baterii (około 10h). Fajnie też, że pojawiła się szara opcja kolorystyczna. Cena też nie jest miażdżąca.
Z minusów - kształt. Jakoś nie pasuje mi do PSXa, wiem, że prawa autorskie i patenty Sony nie pozwalają na nic zbliżonego bardziej do DualShocka, ale wygląda to jak mydło  ;D No i sam odbiornik mógłby wyglądać bardziej jak wtyczka oryginalnego pada, choćby kolor mogli dopasować do konsoli...

Janusz

Im więcej alternatyw tym lepiej, choć adapter od Brooka dla mnie w zupełności wystarczy. Jeszcze jak go kiedyś przeprojektują, żeby wyglądał lepiej to już w ogóle będzie TOP ;)

SALADYN

Bardzo podobny do oficjalnego pada do switcha a ten jest bardzo wygodny. Gdybym jednak miał wybierać to tak jak Bodzio poszedłbym w stronę adaptera brook.


xzer0

Nie kupować. Te dla Dreamcasta są badziewne. Analogi byle jak działają. Plastik masakra.

Megadeth

O, no proszę. A myślałem, ze to produkt dobrej jakości.

Janusz

Cytat: xzer0 w Sierpień 02, 2022, 22:04
Nie kupować. Te dla Dreamcasta są badziewne. Analogi byle jak działają. Plastik masakra.

Aż tak? Zawsze wydawało mi się, że robię dobrej jakości pady, w sensie obserwowałem ten projekt jak startowali z padem do N64, potem jakoś przestało mnie to interesować bo teraz tyle rozwiązań tego typu, że idzie się pogubić, a i tak najlepsze to jakiś adapter ala Brook i pad od PS4/PS5.

sjdr

#7
Ja nadal jestem za zlutowaniem samemu Blue Retro :) tym bardziej, ze sa na necie gotowe plytki, ktore chinczyk porobi ci za grosze :)

Od lewej, wtyk nintendo 64, ps1/ps2 i dreamcast
Czekam na plytki do gamecube i atari 2600 :)

+ Drukniete jako tako :p

Padzik z xbox one s i n64 smiga PIEKNIE :) wystarczy wpiac do bazy o grac :)

Btw. Chinczyk z https://jlcpcb.com/ nie tylko wydzierga Ci plytke, a potrafi druknac 3d, wsio po taniosci :)

JBSuper

Zobaczymy jak te pady wyjdą w praniu. Właśnie złożyłem na nie zamówienie i zdam relację :)

Megadeth

Daj znać, bo jestem bardzo ciekawy jak będzie z cłem. Ile wyszło przy przeliczniku? 280zł?

JBSuper

Zrobiłem masowe zamówienie i pozbijałem się z ludźmi na koszt wysyłki. Miałem jeszcze zniżkę 10% na Defendery, który niestety wygasł, więc na łebka z wysyłką wyszło mi 290 zł.

JBSuper

Okej, więc sytuacja z cłem ma się następująco. Po rozmowie z ojcem (który był celnikiem) powiedział, że cło za nie wynosi 0 zł, natomiast odliczają VAT, więc jeszcze nie tak źle. Zobaczymy czy się doczepią :D

Megadeth

Ok, daj znać jak dojdzie, wrażenia i jakieś foty  :)

JBSuper

Ja tu tylko na chwilę :)

Paczka właśnie wyruszyła z Warszawy w moim kierunku, nie musiałem nic dopłacać na całe szczęście. Teraz to kwestia paru dni nim to do mnie przyjdzie, ale na bank już w tym tygodniu powinny być :D

zenq

Optymista, do mnie raz z warszawy 4 dni robocze jechalo... 2x dluzej robilo 160km niz wycieczka przez cale stany i ocean. Nie licze tu oczywiscie 2 tygodni celnej kwarantanny ;-)