Platformówka na dwóch graczy

Zaczęty przez Szarypuch, Grudzień 13, 2016, 09:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szarypuch

Jak sądzicie, jaka jest najlepsza platformówka na szaraka w którą można zagrać w dwie osoby?

repip

A jest jakaś na dwóch? Na PS2 jest Asterix i Obelix, jak też seria LEGO. Na Wii jest tego sporo, ale na szaraku mi nie świta (Crash/Gex/Spyro/Rayman2/40 Winks/Jersey Devil/Klonoa - single), chyba że jakieś niszówki, japan only albo wczesne gry z okolic premiery.

Na serio nic mi w tym temacie nie świta

hankie

Typowe PlatFormówki na dwóch graczy na PSX - też mi ciężko coś wymyśleć... Crash Bash nie jest platformówką ;P (...normalnie pustka...) Może koledzy lubujący się w 2D i jakichś side-scrollerach podpowiedzą?

Wonder_Boy

#3
Bugs Bunny & Taz: Time Busters bez konkurencji.
Dziedzina: jRPG/cRPG, platformówki, przygodówki.

Janusz

W sumie ciekawy wątek bo szczerze powiedziawszy nic mi do głowy sensownego nie przychodzi, a przecież tego typu gier było sporo choćby na NES. Być może gatunek typowo nie do multi, ale frajda z grania choćby w Chip and Dale na dwóch na Pegasusie była zawsze podwójna.

Angrama

Również Asterix & Obelix mega madness pratformówą nie jest, choć zabawa przednia. Widać PSX nie był tak genialny, jakim go sobie zapamiętałem, ponieważ nawet średnia gra w kooperacji automatycznie awansuje do rangi wymiatacza must-have.