The Last of Us Part 2

Zaczęty przez For The Players, Wrzesień 27, 2019, 08:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

For The Players

Jest! W końcu  ;D 8) ;D
Kto jeszcze oczekuje na premierę? Jest już data premiery i edycje kolekcjonerskie.

https://kolekcjonerki.com/poznalismy-date-premiery-i-kolekcjonerskie-edycje-the-last-of-us-part-ii/

Zamówiłem edycję kolekcjonerską i limitowaną. Mam nadzieję że mi nie anulują zamówienia.  :P

jak zawsze najlepsza edycja tylko na Amerykę...

SALADYN

Cytat: For The Players w Wrzesień 27, 2019, 08:39Zamówiłem edycję kolekcjonerską i limitowaną. Mam nadzieję że mi nie anulują zamówienia. 

Same here bro

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


Cytat: For The Players w Wrzesień 27, 2019, 08:39jak zawsze najlepsza edycja tylko na Amerykę...

Nie powiedziałbym że najlepsza, takie plecaki to zazwyczaj chińszczyzna i to ta z niższej półki.

Trochę się martwię o jakość figurki. Pomijając kiepski dobór jej pozy to Dark Horse ostatnią fajną figurkę zrobiło chyba dla Uncharted 4. Te z Wiedźmina dostępne od jakiegoś czasu w sklepach kompletnie mi się nie podobają.

hankie

Cytat: SALADYN w Wrzesień 27, 2019, 11:18takie plecaki to zazwyczaj chińszczyzna i to ta z niższej półki.
Też mi się wydaje, pewnie to nie wiele lepsze niż plecaki w które na jakichkolwiek targach wystawcy pakują ulotki zainteresowanym, materiał coś jak tekstylne siatki na zakupy :P Jakieś 6-7 lat temu miałem zajawki na kolekcjonerki PCtowe, ale żeby to wyeksponować to miejsca nie było - a zbrodnią byłoby kupienie edycji bogatej i schowanie do szuflady... Ale kurka - plecak postawić na półkę? ;)

pawloosw

Plecak jako eksponat na polce, to byloby niezle.  :)) :))
Ja tam nie bede szalal. Kupie na premiere zwykla wersje, ogram raz dwa i do żyda. Pozniej sie kupi jak hajp minie za normalne pinionszki i na polke.

For The Players

Serio tylko ja i SALADYN zamówiliśmy kolekcjonerkę? Pewnie foxe też tylko się nie chwali  :)

SALADYN  ;D
Edycja na Amerykę ma jeszcze soundtrack na vinylu

pawloosw
Nie liczyłbym na to że później będzie taniej. Myślę że nakład był mocno ograniczony, już chyba się wyprzedała.

Jeszcze zobaczyta, przyjdzie w lutym ND ze swoim The Last of Us 2 i zmiecie wszystko z powierzchni ziemi, a zieloni zrobią się czerwoni (ze złości lub wstydu, jak oni tam sobie chcą).

SALADYN

No ok, vinyl poprawia nieco obraz amerykańskiego wydania ale skoro i tak u nas jej nie będzie to problem z głowy.

Nie jestem pewien czy jednak nie anuluję tej kolekcjonerki, po sieci krąży zdjęcie figurki która wygląda mocno średniawo.

alf

<ziewa>

O, nowa gra na ps4 zapowiedziana. Czy znajomość jedynki jest konieczna ?  O0

pawloosw

Widzieliscie nowy gameplay? Widac bedzie jeszcze brutalniej niz w 1 części. No i czworonogi sporo nowego do rozgrywki wnoszą. Jedyne co troszke w oczy kuje to downgrade graficzny w stosunku do poprzednich trailerów. Może nie jakiś drastyczny ale jednak rzuca się w oczy. Tak czy inaczej biorę na premierę.  :P

Berion

#8
Z tego co pamiętam, czworonogi to już były w jedynce (tylko nie wiem czy normalne czy zagrzybione).

Poprzednie trailery to były sceny FMV, czyli nie na silniku gry tylko renderowane na PC i odtwarzane przez konsolę jako filmy. To częsty zabieg nawet w sklepowych wersjach, np. w Uncharted 4 jest tak samo. Widać zresztą od razu po modelach postaci, które są znacząco zubożone w "normalnej grze". Jak dla mnie to i tak grafika topowa.

Gra na pewno będzie świetna. Jedynka była, a Naughty Dog od czasu Crashy wypluwa same hity. Martwi mnie tylko ta promocja homoseksualizmu... Znowu to wstawili, jeszcze bezczelniej. Co za czasy... Dlatego nie powinniśmy tej gry kupować nowej, aby nie wspierać patologii.

Rocho

Jeszu kryste ty tak na poważnie z tą promocją i patologią? Pytam poważnie. 
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

meres

Cytat: For The Players w Wrzesień 27, 2019, 16:46
Serio tylko ja i SALADYN zamówiliśmy kolekcjonerkę? Pewnie foxe też tylko się nie chwalił

Ja rowniez zamowilem, chcialem rownież ta z plecakiem ale nierealne to bylo

For The Players

alf
znajomość jedynki jest wskazana, dwójka to przecież kontynuacja  ^-^

Berion
Ty tak na serio? Ja na przykład nie mogę zrozumieć Deth Strending i tego dziecka w słoiku... ale co kto lubi  ;)

Kiedyś pamiętam na jakimś forum wybuchła dyskusja na temat tego, a było to zaraz po ukazaniu się tego trailera z pocałunkiem.
Ja tam na co dzień jestem tolerancyjny, może aż za bardzo, ale mi to nie przeszkadza.

Janusz

Kupię na pewno, choć wersja standardowa mi w zupełności wystarczy. Kolekcjonerki to nie moja bajka, przynajmniej nie growe.

@Berion jak możesz to oszczędź nam proszę już tych homoseksualnych wstawek w co którymś poście bo to się już robi nie tylko nudne, ale przede wszystkim irytujące. Twoje poglądy w tym temacie wszyscy myślę już znają i wystarczy. Świadom, czy nie, tymi wzmiankami próbujesz siać ferment tutaj, którego mimo szacunku do Twojej wiedzy nie będę tolerował bo mam już dość słuchania o LGBT, tęczy i innych pierdołach z TV i reszty internetu. Tak jakby Polska nie miała innych problemów... Czasy są jakie są i na to wpływu nie masz. 

Berion

CytatTy tak na serio? Ja na przykład nie mogę zrozumieć Deth Strending i tego dziecka w słoiku... ale co kto lubi  ;)

Oczywiście. Chrześcijanin winien przeciwstawiać się złu zawsze i wszędzie. Skoro NG zdecydowali się dodać taki motyw, jeszcze bardziej eksponowany to będą za to piętnowani, przynajmniej przez normalną część społeczeństwa. Dlatego namawiam aby tej gry nigdy nie kupować nowej, by nie dać im na tym zarobić. To zapewne głos na puszczy, ale przynajmniej spełniłem swój obywatelski obowiązek.

A co do słoików z płodami. Owszem, to dla mnie równie obrzydliwe.

Wagabunga

Cytat: Berion w Wrzesień 28, 2019, 13:08Chrześcijanin winien przeciwstawiać się złu zawsze i wszędzie.

I nazywać ludzi "śmieciami" na publicznych forach dyskusyjnych. Hipokryzją bijesz niejednego ateistę na głowę.
"Ale to już było MASE razy poruszane że ŻADEN z was nie gra w te japońskie gry przy premierze w Japonii tylko gdy wyjdzie na zachodzie". - mariusz391 XDDDDDDDD