brak dopasowania FreeDVDBoot.

Zaczęty przez tylcia, Styczeń 09, 2022, 12:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

tylcia

Witam,

Może ktoś się wesprze .
PS2 Fat  NTSC (3D)     próbowałem rozmaitych  wersji iso.FreeDVDBoot.  Cały czas  płyta nie jest do odczytu  lub czarny ekran .
przy jednej wersji chyba  3.10 FreeDVDBoot.  pokazuje na ekranie ikonki jak przy odtwarzaniu dvd. czyli    - play -pause--stop-forward-chapter itd.
po akceptacji play oczywiście dalej czarny obraz... :(   

mariusz391

Ale to coś się zmieniło w tej kwestii?
Obecnie kompatybilny z następującymi wersjami DVD Playera:
3.10E\U\J, 3.11E\U\J.
A ty masz 3.02 więc FreeDVDBoot ci nie zadziała, zostaje tylko FreeMcBoot
Przecież FreeDVDBoot powstał głównie pod PS2 90004 na którym FreeMcBoot nie działa

tylcia

Dzięki  Mariusz za szybką odpowiedź.

Czyli muszę zakupić memorke z zainstalowanym FMCB  ..  ?

To mam jeszcze pytanie czy mogę go sam zainstalować np. z pendriv-a ? Czy jest jakiś dedykowany pod mój model.. ?


mariusz391

Albo kupujesz memorkę z już wgranym FreeMcBoot, albo musisz mieć inną już przerobioną konsolę (czip/SWAP magic/FreeMcBoot) by móc wgrać na swoją kartę pamięci FreeMcBoota. Podejrzewam jednak że drugiej już przerobionej konsoli nie masz, skoro o to pytasz, więc zostaje pierwsza opcja

tylcia


JT

Cytat: tylcia w Styczeń 09, 2022, 12:36Czyli muszę zakupić memorke z zainstalowanym FMCB  ..  ?
Jeżeli masz Network Adaptor, to możesz wgrać na dysk FreeHDBoot.
PS2MR

Quake96

Z tą memorką to bym się dobrze zorientował, bo nie wiem jak dzisiaj, ale kiedyś były chyba problemy z działaniem FMCB jeśli memorka była "zrobiona" na konsoli PAL a chciało się jej używać na konsoli NTSC.

tylcia

#7
Cytat: Quake96 w Styczeń 09, 2022, 20:13
Z tą memorką to bym się dobrze zorientował, bo nie wiem jak dzisiaj, ale kiedyś były chyba problemy z działaniem FMCB jeśli memorka była "zrobiona" na konsoli PAL a chciało się jej używać na konsoli NTSC.

Nie . nie posiadam  ..

Cytat: JT w Styczeń 09, 2022, 19:37
Cytat: tylcia w Styczeń 09, 2022, 12:36Czyli muszę zakupić memorke z zainstalowanym FMCB  ..  ?
Jeżeli masz Network Adaptor, to możesz wgrać na dysk FreeHDBoot.

Network Adaptor,  .... nie posiadam.

hankie - tylcia - jest opcja EDYTUJ POSTY.

tylcia

 ::)   tak....  niestety motek mnie zamotał .

:'( myślałem, że to będzie łatwiejszy orzech do złupania ....