PS2, brak "wież" przy starcie pomimo save'ów. Modbo 760

Zaczęty przez Paweł, Listopad 28, 2023, 17:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Paweł

Witajcie. Mam problem ze swoją PS2. SCPH-3903.
O ile mi wiadomo, podczas uruchamiania konsoli powinny być takie białe "wieże", które oznaczają w ile gier i przez jaki czas graliśmy na podstawie save'ów. U mnie ich nie ma.
Co ciekawe pojawiają się tylko podczas grania w gry psx, ale wystarczy tylko oczytać grę, bo jak wiadomo, na karcie PS2 nie zapiszemy postępu gry z PSX.
Zapewne to wina chipa. Czy ktoś spotkał się z podobnym objawem?

xzer0

Panie Pawle. Taki problem to nie problem. Tam chyba trzeba ileś godzin przegrać czy coś w ten teges tu tego.

Paweł

Dzięki za odpowiedź, wiadomo, że nie problem, bardziej ciekawość.
Tak samo, wiadomo, że w przypadku modbo nie za każdym razem gra zaskoczy i trzeba raz na kilkanaście razy dać jeszcze raz reset.

hankie

Tak jak pisze @xzer0
Plus jeszcze to zbiera dane odnośnie gier Szarakowych oraz nawet oglądania filmów DVD.

A przypadkiem nie ucieka Ci godzina w Bios?

Paweł


zenq

Ja nawet nie wiedzialem, ze to sie zmienia w zaleznosci od save'ow ;D